Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez a lány minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a lány minek hívható?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki 3 barátnőmmel is összeveszett az elmúlt 2 évben mert mindegyikük barátjával már kikezdett. Nem tudjuk azt mondani rá hogy ezek lennének az esetei mert az egyik alacsonyabb izmosabb szolis, a másik magas vékony szőke, a harmadik pedig átlag borostás arcú fiú.. Na most olyan helyzet van hogy idén épp az én barátomat nézte ki magának aki pedig nagyobb darab felnyírt hajú.. Én a barátnőimmel való beszélgetés után nagyon dühös lettem hogy mit képzel magáról egy ilyen nő? Ez csak az én legszűkebb baráti társaságom! Értitek? Akkor mennyi lehet még akit nem tudunk? Vagy direkt ránk utazik ez a nő? Pedig semelyikünk se volt vele haragba régen... Ennek mindegy milyen fiú csak fiú legyen????? Szerintem ez bőven ri*anc kategória annak ellenére is hogy lehet nem fekszik le velük.. Szerintetek? Én nekem leégne a pofámról a bőr a helyében!

2015. szept. 3. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom de kezelésbe venném, tudja hol a helye.
2015. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy barátodnak tartod ezt a lányt.


Azt nem tudom pontosan, hogy minek hívható, de valószínűleg K betűvel kezdődik, esetleg R-rel.

2015. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Barátom? Nem is ismerem!
2015. szept. 3. 10:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaaa, akkor rosszul értelmeztem, bocsi. Azt hittem a baráti körötökben van ez a lány.
2015. szept. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hat en a helyedben helyre raknam a baratnoimmel ezt a csajt ugy hovy az anyja Se ismerne ra.

18/L

2015. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem feküdt le velük, akkor mégis mit csinált?
2015. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kéreti magát. Likeolgatja őket. Írogat rájuk. Kirakva a seggét véletlenül mindig arra jár ahol a kiszemeltje szokott lenni. Szemezget velük. Ürügyekkel rájuk ír facbookon. Stbstbstbstbstb
2015. szept. 3. 11:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy hogy ők sem ismerik a lányt! ..
2015. szept. 3. 11:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, nézd levegőnek. Ha én biztos vagyok a saját párkapcsolatomban, magasról teszek az ilyen próbálkozó kis ribikre. Ne gondold, hogy a pasiknak ez bejön, max egy kóbor numerára.
2015. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!