Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi egy régi ismerőssel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi egy régi ismerőssel?

Figyelt kérdés

Pár éve ismerem a csajt, egyetemen egy évfolyamba járunk, viszont az idő alatt még egyszer sem fordult elő, hogy így találkoznánk, (mivel amikor megismertem, akkor volt egy kapcsolata hosszú ideig, később pedig nekem volt). Én szinte mindig újonnan megismert lányokkal randiztam. Nem lesz az számára túlságosan fura/meglepő, ha így 1-2 év ismertség után randizunk?

Nekem pl jó szokásom a találka elején puszilkodás után megfogni a partnerem kezét, (és úgy együtt sétálni vele), így azonnal kimutatva azt, hogy bizony nem baráti találkozóra hívtam el. Ez mennyire lenne furcsa számára azután a pár év ismertség után?



#randi #randizás #ismerős #randevú #kézenfogva #randi régi ismerőssel #randevú régi ismerőssel #randizás régi ismerőssel #kézen fogva sétálni
2015. szept. 3. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy annyival furcsább lenne.


Egyébként első randin rögtön köszönés után kézen fogás? Az azért meredek, hiszen alig ismeritek egymást, még az sem biztos, hogy lesz második randi nemhogy kapcsolat - vagy rosszul gondolom?

2015. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezzel kapcsolatban mindig megoszlanak a vélemények.

Én azt tapasztaltam, hogy a nők többsége jobban kedveli, ha egy férfi van annyira magabiztos, hogy ennyire egyértelműen közölje, hogy mi a szándéka, és még emellett romantikus is :) ami szintén egy pozitív dolog.

2015. szept. 3. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha előre egyértelműsíted, hogy ez randi, és ő is avval a szándékkal jön el, akkor nem furcsa. De én aktuálisabbnak tartanám ezt a gesztust a hazaúton.:)
2015. szept. 4. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!