Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A következő speciális eset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIKLÓS18 kérdése:

A következő speciális eset belefér-e az általános illembe?

Figyelt kérdés
egy velem egyidős egy hozzám közel álló de különböző nemű ismerősömmel töltök átlagosan heti 10-15 órát,akinek már nagyszüleitől bizonyítottan összefonódtak a kapcsolati szálak az én családommal,a lakásaink is 150 méterre vannak,eközben én is "lekötött" viszonyban vagyok,meg az említett jóismerősöm is!nem-e illetlen hogy ennek ellenére egymásra sok időt szánunk,és hogy néha egy-két kívülálló ha észlel,azt feltételezheti,hogy szoros viszonyban vagyunk?szülők mindkét fél esetében tudják a teljes valóságot és igazságot és a 2 "veszélyes" fél is tudja,hogy nincs semmi más célunk a rendszeres együttműködésen kívül,a külső személyeket meg közös megegyezéssel le....juk!Ez még nem illetlenség?várom mindenki őszinte véleményét,vad véleménnyel legyenek szívesek takarékoskodni!

2015. szept. 6. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj, de nem teljesen értem.

Lehetőleg ne virágnyelven fogalmazz.

Leírnád ezt érthetőbben?

2015. szept. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 561 ***** válasza:
Ha jól êrtem sima férfi-nő barátságról van szó, mindkét fél kapcsolatban él, a családok régóta jó viszonyban vannak.Ugy gondolom amig a barátság barátság marad és nem rombol szét meglévő kapcsolatot addig nincs gond.A kívülállóknak semmi közük hozzá, a saját életükkel foglalkozzanak.
2015. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, aki fontos, az tudja az igazságot, de most olyan emberek kedvéért nem kell megjátszani magatokat, akiket sokkal kevésbé ismertek, mint egymást.
2015. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen akkor folytatjuk...a nem fontos személyek előtt nem megjátsszuk magunkat hanem a régi jó viszony Annyira erős hogy úgy gondoljuk:nem luxus az ami félreérthető mert a fontos személyek nem értik félre ami a fő!
2015. szept. 6. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!