Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a neten beszélgetsz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a neten beszélgetsz egy lánnyal, és hirtelen eltűnik, miért nem dob egy pár sort, hogy nem akar velem a továbbiakban beszélgetni?

Figyelt kérdés

Ez annyira balkáni, olyan, mint amikor az autós nem áll meg a zebránál, vagy ahogy a menekültekkel bánunk.

Nyugaton sokkal normálisabbak a lányok. A magyarok szépek, de iszonyat beképzeltek, és ez lerombolja az összképet.



#chat #kelet-európai lányok
2015. szept. 11. 23:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
igazad van! ezt én se értem miért nem lehet írni hogy bocsika de nem jössze be! erre írod szia mizu? és letilt a francba :D :D szánalmasok a "magyar nők"
2015. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

mert minek magyarázkodjon,amikor a hallgatása egyértelmű vélemény nyilvánítás.

vagy talán 10 éves vagy,hogy ezt még le is kellene írnia neked?

2015. szept. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Blade Bone ***** válasza:
9%
Sokan vannak akik nagyon bunkók, én velem olyan is történt egyszer, hogy ráírtam egy csajra, mert láttam hogy sajnálkozik facen, hogy semmi normális fiú nincs a láthatáron, meg hogy akik ráírnak mind parasztok, mert még az abc-t sem ismerik stb.. Szóval láttam ezt a sztorit, és mondok ráírok, ha már úgysem beszél vele normális ember, megnézte az üzit, aztán meg frankón olvasatlanba rakta. .. . Na most az ilyen emberek nem vágom miért sírnak, vagy egyáltalán mit is akarnának egy normális sráctól. .. .
2015. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
2 es inkább az a 10 éves viselkedés a hogy ezek viselkednek! nagyon gyerekesek a mai 20 on éves kislányok! annyi gerinc lehetne bennük hogy rád írnak hogy bocsi de nem akarok veled beszélgetni nem vagy szimpi ennyi lenne az egész!
2015. szept. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez bizony nem csak a nőkre jellemző:D Én is eldumálgattam itt valakivel tök normálisan privátban, majd megadta a facebookját, hogy jelöljem be. Vissza sem jelölt, simán eltűnt és kész.

A pláne az, hogy még meg is mondtam előtte, hogy amúgy csak barátkozásról lehet szó, mert van párom, de így is azt mondta oké, jelöljem be.

Persze, értem én, hogy ez gyakorlatilag annyit jelent, hogy "bocs, de ronda vagy", de nem igazán értem, hogy miért nem lehetett ezt kicsit máshogy intézni:)

De az ilyeneken fel sem cseszem magam inkább, csak nevetek, hogy milyen balek voltam, és egyre nehezebben bízok meg az emberekben.

2015. szept. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És te kerested, hogy beszélgessetek?
2015. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem, először ő.
2015. szept. 12. 00:50
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

szerintem ezért ne neten ismerkedj, élőben hasonlót csak 1x csináltak, neten többször :)


a leánykával elbeszélgettem, már névcsere történt meg. Aztán hoppá, nem ir többet. Facen irtam neki, ott se válaszolt. Ment a tiltóba... csak azt nem értem, ha az ember finoman kérdezi meg, hogy "figyi, baj van? Ha jött egy jelölt, akkor azt ird meg", de semmi, egyszerűen olyan szinten szarnak a lányok az egészbe, hogy fájdalmas! Mintha ők nem is keresnének pasit, semmi energiát nem fektetnek az ismerkedésbe.

Remélem ez még nektek visszaüt! (márpedig visszafog, mert majd jön a biológiai óra, anyai ösztönök meg kapuzárás, akkor majd az első kocsmatöltelék jólesz...)

2015. szept. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
most hagyjuk már ezt a vissza se jelölt dolgot. amikor már fel van húzva az agyad, meg már úgy érzed sínen vagy, durvább ha már volt randi, még durvább hogy már csók is, és had ne fokozzam. mikor már semmi rosszra nem számítasz. majd ezek után játszanak be egy ilyet.elönt a miazistenf@$zavan? érzés.
2015. szept. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És te miért nem írsz rá?
2015. szept. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!