Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem logikátlan? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem logikátlan? Fiúk, ti hogy gondoljátok? 20/l

Figyelt kérdés

Van egy srác. Észrevettem, hogy mindig köszön nekem, pedig nem ismerem. Néz, figyel, rajtam felejti a pillantását. Bárhol meglátott, rám tapadt a tekintete. De nem nyálcsorgatós módon. Lájkolgatni is szokta a képeimet, mivel megtalált facebookon. Erre a szülinapon fent is volt, de nem köszöntött fel, pedig én őt azelőtt olyan másfél hónappal felköszöntöttem.


Persze végül is az ő dolga, csak nem értem. Lejött, hogy tetszem neki, a vak is látja, ilyenkor pedig a pasik nem vétenek "hibát", nem? Úgy értem minden ici-pici dolog segítségével odateszik magukat, erre ő nem ír?


2015. szept. 12. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem a tucatnői közé lettél volna rakva, akkor kezét-lábát törte volna hogy felköszöntsön, mert örömet akart volna neked okozni, még így ismeretlenül is.

Ne foglalkozz vele.

2015. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Clark Kent.. ***** válasza:

Nem értem a problémádat. Most az a bajod, hogy nem köszöntött fel, vagy mi?


A csávó minden bizonnyal nem egy nagy Casanova, így ilyen csetlősen-botlósan fejezi ki az érdeklődését.

2015. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyi nem érdekel, csak gondoltam rákérdezek, hogy jól gondolom e? Rendes srác amúgy, nem az a csajozógép. Persze attól még sok csaj tetszhet neki úgy, mint én. :D Szóval értem én.
2015. szept. 12. 20:24
 4/8 A kérdező kommentje:

Clark Kent...

Csak furcsállom és kész a dolgot.

2015. szept. 12. 20:25
 5/8 Clark Kent.. ***** válasza:

"Ha nem a tucatnői közé lettél volna rakva, akkor kezét-lábát törte volna hogy felköszöntsön,"


-->Ezt mégis honnan vetted? :D


Ez egyáltalán nem így van... Aki "kezét-lábát töri", az olyan tapadós, mint egy pióca. Normális férfi nem viselkedik így.

2015. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5 Ha az ember szeret valakit, vagy nagyon tetszik neki valaki, akkor örömet akar a másik embernek okozni.

A "kéz-láb" törés az csak sietséget akart volna ebben a szituban jelenteni, hogy a srác sietett volna neki örömet okozni, vagy igyekezett volna, hogy első legyen aki felköszönti.Akár előző nap.

Ez szerintem nem férfiatlan, és szerintem akár férfi, akár nő az illető, ez valahogy ösztönösen jön belőle. Mondjuk ez árulkodó is, ami csak jó annak, akiben esetleg kérdőjel van, hogy vajon érdekli-e a másik embert..

2015. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Clark Kent.. ***** válasza:

"Ha az ember szeret valakit, vagy nagyon tetszik neki valaki, akkor örömet akar a másik embernek okozni."


-->Amint a leveledben írt válaszban is megírtam, ez egyáltalán nem törvényszerű.

2015. szept. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a helyzet az hogy most te tudod azt hogy tetszel a srácnak. de a srác nem tudja hogy ő tetszik-e neked. most igazából ha akarsz valamit akkor lépj, ne gyakorin kérdezősködj.
2015. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!