Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok ingyenes társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok ingyenes társkereső oldalt?

Figyelt kérdés
pár oldalra regisztráltam de mindegyiknél fizetni kell szinte,hogy teljes körű felhasználó legyek,múltkor is akartam írni egy lánynak erre nem tudtam mert nem vagyok VIP tag,vicc.
2015. szept. 20. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A társkereső oldalakat valamiből üzemeltetni kell. Róbert bácsi nem fog a zsebébe nyúlni, és a saját pénzén közvetíteni társat. Az alapfunkciókat fedezni tudják a reklám bevételből, de ahhoz, hogy működőképes legyen az oldal, szüksége van az üzemeltetőknek bevételre. Ez nem vicc, ez tény.


Inkorrektnek azt tartom csak, mikor egy oldal ingyenesnek hirdeti magát, majd kisebb betűkkel az van ott, hogy ingyenes a regisztráció, majd amikor beregisztrálsz, akkor derül ki, hogy valóban a regisztráció ingyenes volt, de szinte csak az.

2015. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igen úgy látszik a szerelem is csak a gazdagoknak éri meg :D
2015. szept. 20. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem társkeresőn, hanem egy közösségi oldalon www.donna.hu oldalon ismerkedtem meg a jelenlegi párommal. 2 és fél éve vagyunk együtt.
2015. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát én nekem már elegem van amúgy ezekből,nem ezen múlik,az eddigi kapcsolataim csak jöttek maguktól. ezeken a társkeresőkön alapból mindenki jobbnak szebbnek mutatja magát,megvan a veszélye kit enged magához közel az ember.
2015. szept. 20. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!