Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ráírhatok vagy várjam meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírhatok vagy várjam meg, míg ő ír (megint)?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta ismerjük egymást, kb. legjobb barátok vagyunk, és én mindig is tetszettem neki. Egy hónapja szakított a barátnőjével, rosszul érezte magát 2 hétig, de azóta meg nekem ír folyton :) Sokkal többet bókol, hozzám ér, szinte kiszolgál :D Tegnap elmentünk bulizni, hazakísért, és útközben megálltunk, 3 óra hosszát beszélgettünk, mondta, hogy kedvel nagyon, én is őt, majd smároltunk. Olyan jó volt :D


Ma nem taliztunk, írjak neki én facebookon? Nem beszéltünk meg kb semmit, csak azt hogy van kölcsönös vonzalom, de nem mondtuk h most akkor együtt lennék vagy mi van. Ő már írt egy párszor korábban, lehet most várja, hogy vajon őt érdeklem-e...Meg uyge csak tegnap este volt az egész, hajnalban (tehát gyakorlatilag ma) :D Van ilyen szabály, hogy 1 napig nem írunk vagy ilyesmi? Szerintetek?


Am ha nem ír, majd írok neki holnap, ebből nincs semmi sztem. Csak nektek mi a tapasztalatotok?



2015. okt. 9. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan írhatsz neki ma is. Lehet, hogy jól jönne némi megerősítés, hogy komolyan gondolod, amit mondtál. De elég, ha csak megkérdezed, hogy kiheverte-e már a tegnap estét.
2015. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írj neki!
2015. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen szabály? OMG. Felejtsétek már el az ilyen baromságokat. Csak nyitottan és őszintén, ahogy érzed.
2015. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így gondolom :)
2015. okt. 9. 21:05
 5/12 anonim ***** válasza:
Írj neki!:)
2015. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
írjál neki!
2015. okt. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Ne írj! Ne parázz!

Ha akar keres!

Ha nem ennyi volt!

2015. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ha lehet menj oda hozzá személyesen , hidd el az írkálásból nem lesz kapcsolat !
2015. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

7/8


B@rom. Az ilyen idióta felfogás miatt egy csomó kapcsolat nem jön össze, mert ti nők játszadoztok. Oké hogy fiú kezdeményez 1szer, 2szer, 3szor, de én már utána azért lehet elgondolkodnék, hogy érdeklem-e egyáltalán és próbálnám átadni a kezdeményezést. Egy kapcsolat "adok-kapok"-ról szól, szóval mit várhatok később, ha ő már az elején nem akar adni? Annyiban marad.


Aztán majd jön egy bunkó suttyó, aki majd fog keresni, mert nem gondolkodik, leszarja mi lesz, nem érzi magát kellemetlenül, mert csak ki akarja élni az ösztöneit, annak meg odaadod magad, mert ő keresett. Hopp most meg veled játszadoztak! ;)

Aztán persze jön a sírás-rívás, hogy milyenek a férfiak. :D

2015. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ráírtam tegnap, és valóban csak a megerősítésre várt, mert azután már 3x is írt :D
2015. okt. 11. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!