Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy hónap randizás után már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap randizás után már belefér a szex?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék nagyon nyomulós lenni. Ti mennyi idő után feküdtetek le az új párotokkal?
2015. okt. 11. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
volt olyan hogy első randin sexeltem,de a legkésöbbi sex az a harmadik randin volt
2015. okt. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha 14 éves vagy akkor egyáltalán nem elég egy hónap. Ha 30 vagy akkor még sok is.
2015. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Mindenkép kevé, hacsak nem minden nap találkoztatok, komoly tartalmas beszélgetésekkel, együtt nevetés-sírás stb.
2015. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

1 hét után lett szex. Felnőtt emberek vagyunk... Utoljára tini koromban húztam hetekig.... Nekem pl. az is számít, hogy szexuálisan összepasszolunk-e, mert ha nem, akkor megette a fene... Derüljön ki mielőbb!

N

2015. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
1 hét alatt hogy lehet megismerni valakit ilyen mélyen, hogy lefeküdj vele...?
2015. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerinted erre van valami előírás vagy mi? :D

2 emberre tartozik: Rád és a párodra.

Vannak emberek akiknek kell némi érzelmi kötődés az együttléthez, van aki ugrik 2 perc alatt...Egyik sem "ciki" nem is értem itt az egyik kommentelőt, mi az hogy sok is vagy kevés is??? Az a sok vagy kevés, amit ti is annak éreztek (KETTEN)...Talán ezt a pároddal kéne megbeszélni hogy érez ezzel kapcsolatban, nem idegenektől kérdezni :)

2015. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Egy hét alatt nyilván nem lehet mélyen megismerni senkit, de nálam az ismerkedéshez a szex is hozzátartozik. Volt olyan kapcsolatom, amiben az eltérő szexuális igények, szexkultúra megmérgezte a minennapokat, ezért szeretem ezen a téren is idejekorán megismerni azt, akivel randizgatok.

Mélyen megismerni valakit amúgy is csak évek alatt, együtt lakva lehet... De nálam a szex is hozzátartozik a megismeréshez.

2015. okt. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Ez így elég szomorú :(


Mi van azokkal akiknek kell egy komolyabb bizalmi/intim szál, hogy egyáltalán képesek legyenek lefeküdni valakivel?


Nekem 1 hét arra is kevés, hogy egyáltalán hozzáérjek valakihez... Az egy hetet még gyenge ismerettségnek tartom.

2015. okt. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, semmi nincs azokkal :) Mint írtam mindenkinek más a ritmusa, aki meg ezt cikizi az egy nagyra nőtt gyerek. Ha 2 embernek megfelel egy állapot ( várunk v ágyba ugrunk) akkor másnak mi köze hozzá. Csak meg kell találni a megfelelő partnert akivel azonos a ritmusotok, és kész.
2015. okt. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

A férjemmel még az első nap lefeküdtem... 1 hónapig soha nem vártam senkivel, az első barátommal is (18 évesen) 2 hét után lefeküdtünk.


Nem tudom mit kell tökölni, az olyan kapcsolatot felesleges húzni, ahol nem vagytok biztosak magatokban, ott szakítani kell. Ahol meg igen, ott mire vártok?

2015. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!