Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt mondja, hogy velem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, hogy velem minden olyan különleges, de közben egy másik férfivel is találkozgat. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, pár hónapja ismerem. Alakulgat valami közöttünk. Valahogy rögtön egymásra hangolódtunk, de volt egy-két furcsa dolog, amit nem tudtam hova tenni. Aztán bevallotta, hogy van egy srác, akivel korábban volt közük egymáshoz, és a mai napig találkozgatnak. De ez úgy tűnik neki nem nagy dolog, nekem is beszél néha róla. Engem viszont nagyon zavar, mert szerintem kihasználja, de ő ennek ellenére keresi a társaságát. Ha nem lenne ennyire szimpatikus a lány, hagynám az egészet a fenébe, de most nem tudom, mi legyen.
2015. okt. 30. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2015. okt. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindketten 26 évesek vagyunk.
2015. okt. 30. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fűznék hozzá nagy reményeket.
2015. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
talált 1 jó szexpartnert, te meg nem tetszel annyira neki: különben offolná az előbbit teljesen, hagyd öregem
2015. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele erről, azt mondta, hogy abszolút nem gondol ÚGY a másik srácra, csak régóta ismeri, és néha találkozgatnak, megtesz neki egy-két szívességet. Nem mondhatom, hogy hagyja a fenébe ezt az ürgét, de legszívesebben azt tenném. Mennyire életszerű az, hogy velem szeretne lenni, de közben "megtartja" ezt a másikat is barátként?
2015. nov. 1. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!