Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy pasival egyszer randiztunk is, de nem keres minden nap, ez normális?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 21:46
1 2
 11/15 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nála lehet, hogy ez a normális. Gondolom jól esne neki, ha nem mindig ő keresne téged.
2015. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
aha szóval, te elvárod, hogy mindent a pali csináljon? komolyan hol élnek a mai nők?! egy jó kapcsolatba mind a 2 félre szükség van
2015. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet fél kicsit, ha nem biztatod meg, lelép!
2015. okt. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Annó nekem is Herótom volt a telefonálgatástól.De ha a pasi ilyen akkor azt érdemes ha jelzi is.Amúgy a napi telefonálgatást a mai napig nem szeretem,ellaposodik az egész ha mindent kibeszéltek.
2015. nov. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Lehet, hogy nem szeret telefonálgatni vagy nincs mindig ideje vagy egyszerűen nincs igénye, hogy téged minden nap felhívjon. Próbáld megtudni, melyik a három eset közül az igazi és akkor meglátod, hogyan viszonyul hozzád?

Közvetett kérdésekkel ezt pár beszélgetés után megtudhatod. Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy te milyen vagy (pl. "béna") az érdekeljen, hogy ő milyen és egyáltalán megfelel-e az elvárásaidnak.

2015. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!