Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért egy ilyen életképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egy ilyen életképtelen krapekot választott helyettem?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, össze akartam vele jönni, de ő inkább egy ronda, kövér, dohányos, egészségtelen, alkoholista, csóró, igénytelen, felsőfokú végzettség nélküli, munkanélküli csávót választott helyettem, ami számomra egyszerűen érthetetlen, mivel egy nagyon szép lányról van szó.

Én ennek a figurának pont a szöges ellentéte vagyok, jól nézek ki, egészségesen élek, sportosan vékony vagyok, van diplomám, vannak céljaim, biztos anyagi háttérrel rendelkezem, nem dohányzom, alkoholt is csak alkalmanként iszom.

Nem értem, hogy választhatta ezt a lúzert helyettem, ha legalább valami szuper csávóval jött volna össze, akkor azt mondanám, h jól van, de így ez olyan cefet érzés, h egy ilyen krapek könnyebben meg kap egy jó nőt mint én.


2015. nov. 11. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Talán őt kevésbé egoistának találta, melletted pedig inkább elnyomva érezte volna magát, de ez csak egy tipp.
2015. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Biztos a szemelyiseget preferalta. En is a szimpatikusabb szemelyiseget ( humor, udvariassag, kedvesseg) es nagy farkat preferalom.

N

2015. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

krapek

figura

cefet

lúzer

szuper csávó



lemaradt az 55/F

2015. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, őt kellene megkérdezni, én biztos nem jönnék össze kövér alkoholistával, ha ez így van, akár van humora, akár nincs. Ha ez megnyugtat.
2015. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó hát lehet, h nem vagyok akkora jó arc, de azért azt nem gondoltam volna, h ennyire visszataszító lenne a személyiségem, h inkább egy ilyen pacákkal jön össze.
2015. nov. 11. 18:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem csak te látod őt ennyire vissztaszítónak?
2015. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, egyszer az a baj, hogy a lányok a külsőre hajtanak, most meg pont az ellentettje? Hol itt az igazság?
2015. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, megmondom, olyan jó pasi vagy-e, mint hiszed.
2015. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Elmélkedő válasza:
Nekem is kuldhetsz kepet...:)
2015. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

- gyakorlatilag mindegy a külső, a személyiség a lényeg a lányoknak

- ha unalmas/p*nci vagy, kinézhetsz akárhogy, nem lesz nedves

- ha jó a szöveged/gondolkodásmódod, van önbizalmad, kinézhetsz gyakorliatilag akárhogy

- vannak lányok, akik csak olyan kapcsolatban tudnak létezni, ahol megpróbálják megváltoztatni a másikat (elég esélyes itt)

2015. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!