Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismertek valami olyan tarskere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek valami olyan tarskeresot ami kulfoldon elo magyarokra specializalodott?

Figyelt kérdés
Parizsban elek, laza kapcsolat erdekelne, itt tanulo fiatal lannyal, akit nem zavarna hogy nos vagyok. Magyarorszagi keresok altalaban csak az orszagon belul tudnak szurni. 31F

2015. nov. 13. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2015. nov. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen igen, es tudok egy linket csinalni lmfgtfy oldalon azzal hogy Hungarian Girl Who Is Studyin In Paris And Is Not Against To Have Fun With Someone Who Completes A Little Her Erasmus Scolarship :=)


de ha vki van itt akire raillik a leiras, irhat priviben is

2015. nov. 13. 12:01
 3/16 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, kíváncsi vagyok a válaszokra.

Facebook-on lehet ismerkedni külföldi magyarok csoportjaiban, csak sajnos ott eléggé könnyelmű a pasik hozzáállása a nőkhöz :), enyhén szólva :P

2015. nov. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elnézést, most látom, hogy a Kérdező férfi :P, de attól a válaszom még igaz.
2015. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, de facebookra nem irhatom ki, megtudna az asszony :D
2015. nov. 30. 14:48
 6/16 anonim ***** válasza:

nyelv nem megy annyira, hogy tudjál szerezni egy kis dugótársat?


ha ugyis csak szexkapcsolat lenne akkor nem akkora nagy gond, hogy nem tökéletes a nyelvi összhang

2015. dec. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A nyelv nem problema.
2015. dec. 22. 11:55
 8/16 anonim ***** válasza:
akkor miért kéne neked egy proli agyú magyar nő?
2015. dec. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Egyreszt nem az agya kene :)


Masreszt nem zavar csoppet se ha itteni, csak gondoltam a GYK-t foleg magyarok olvassak, hatha van koztuk olyan aki itt tanul pl Erasmussal.


Harmadreszt itt nincs semmi normalis oldal ahol lehetne keresni ilyen lanyokat. Egy-ket tarskereso van csak, amik fizetosek, gagyik, es tele vannak spam profilokkal. Egyebkent pont ilyen oldalakra iranyul a kerdesem ha valaki tud megbizhatot...

2015. dec. 22. 12:11
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem is irhat magyar lany csak en londonba vagyok 😄
2015. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!