Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanátok kínos, cikis randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkicsii kérdése:

Mondanátok kínos, cikis randi történeteket, ami veletek történt meg (vagy ismerőseitekkel)?

Figyelt kérdés

Nekem volt olyan, hogy a srác teljesen szimpatikus volt, neten ismertem meg. Elhívott randira, amin se témánk nem volt, se köztünk lévő összhang, ráadásul elől csak egy foga volt. Összesen 20 perc lett a randiból az is azért, mert riasztottam barátnőmet egy sms-el, hogy hívjon fel, hogy eltudjak köszönni a sráctól.

Tudnátok mesélni ti is veletek megtörtént kínos randi történeteket?



2015. nov. 21. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete ültünk egy kocsmába a barátaimmal. A mögöttünk lévő asztalnál ült egy srác, megy egy csaj, nagyjából a mi korosztályunk. A csaj végig a telefont nyomkodta, és a haveromat bámulta, a srác meg csak ivott. Kisváros, utólag kiderült az egy első és utolsó randi volt :D

Pár szót se sikerült beszélniük, nagyon gáz volt még nézni is.

2015. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-DD Ment a zöld pacsi:-))
2015. nov. 21. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

egy foga volt? az meg h???

valszeg az 1. mpben rohantam volna sikítva....


én szintén neten ismerkedtem meg egy csajjal, aki az üzeneteieben bevállalós volt és perverz. a tali élőben már nem volt olyan zökkenőmentes, sok volt a holtidő, de ez még nem lett volna baj. a csaj kicsit fura volt így élőben, meg persze nem olyan jó mint a képeken, dehát ezen nem csodálkoztam. az mondjuk már zavart, h kicsit bipoláris zavarra utaló jeleket figyeltem meg nála. voltak érdekes dühkitörései.

végülis a 2. randin inkább moziba mentünk, mert ott nem kell beszélni, aztán el is jutottunk az ágyba. egyébként ő akarta, nem én. persze nem ellenkeztem.

na ekkor jött a hidegzuhany, kiderült h a valóságban semmi perverz nincs a csajban, hanem hanyattvágta magát és várta a csodát. erre nekem elment a kedvem, mondtam h akkor megyek haza. és erre olyan dühkitörése lett, először csak ordibált, aztán szó szerint elkezdett ütlegelni, én meg nemtudtam mit tegyek, úgy menekültem el, h az alsógatyámat meg a zoknimat már nem volt időm felvenni, csak a nadrágomat, pólómat, és a cipőmet is már csak az utcán tudtam. ekkor esett le h a mobilom ott maradt.

azóta se beszéltem vele. nem tudom, azóta mit csinált, az alsógatyámmal és a zoknimmal :D

2015. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ja azt még hozzátenném h mikor leesett h a mobilom ott maradt, még fél órát kellett könyörögni a kaputfelefonba h visszadja. csoda, h lenyugodott a végére. de utána nem forszíroztam, még egy találkát vele
2015. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 manó1235 ***** válasza:
100%
Én még pár éve találkoztam egy rocker sráccal aki valami bandában gitározott, akkoriban elég csúnyácska voltam még és örültem hogy valaki szóba áll velem, a srác sem volt nagy szám de úgy voltam vele hogy talizzunk miért ne. Élőben megláttam már majdnem sarkon fordultam :D de aztán elmentem vele egy koncertre előtte megkérdeztem tőle mennyi a belépő de a helyszínen derült ki hogy bizony több. Kifizettem de a buszra hazafelé nem maradt pénzem. Bementünk, körbemutogatott a barátainak, aztán elment pogózni és ott maradtam egyedül próbáltam álvezni a dolgot de egy ismerősöm sem volt senki sem... xD aztán x idő után megkeresett megcsókolt életem legrosszabb csókja volt :D és megint lelépett na akkor meguntam a dolgot. Nagy nehezen vissza találtam a buszmegállóig és szerencsére 2 kedves srác kifizette a jegyemet hazáig. :D
2015. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Közös ismerős által összehozott vakrandi részemről (a srác állítólag már látott távolról).

Első meglepi: találkoztunk és kapásból megpróbált nyelvessel lesmárolni abban a pillanatban, én meg a homlokánál fogva hirtelen visszatoltam. Én kértem dadogva bocsánatot.

Sétáltunk kb 40 percet. Ezalatt kielemezte nekem: az összes valóvilág-sorozatot, az összes r.banc, pénzéhes exét (ezzel együtt a világ összes nőjéről roppant... negatívan nyilatkozott). Eldicsekedett vagyonával, hogy a szülei vettek neki lakást és kocsit, bár jogsi és állása sincs, mert minden munkáltató kicsesz vele szándékosan, mindenki őt pécézi ki.

De mégis tudod mi volt a legzavaróbb? A szájszaga.

2015. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#3-as ez nagyon naagy:-DDDDD Beteg egy csaj lehetett:'-D
2015. nov. 21. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

Egy kedves, kicsit molett hölggyel találkoztam.

Kicsit zavaros volt a kép róla, úgy vettem le hogy a szex nem érdekli, hanem csak akar egy pasit!

Erre megkérdeztem hogy mennyire fontos neki a szex?

És féreértette, arra gondolt, hogy pénzért akarok vele szexelni, hogy Ő fizessen érte!

Háát! Nagyon égtem!

2015. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Harmadik randi a sráccal, mozi. Szlt, hogy én menjek már a jegyekért, mert ő sokáig dolgozik, és épp, csak odaér kezsére. Mondom persze. Megvettem a jegyeket és vettem két sajtburit a mekiben, mondom majd f-szán megeszem film közben. Megérkezett a partner, mivel kib-szott rendes nő vagyok, mondom odaadom neki az egyik sajtburit. Na, beülünk a filmre, kéri, hogy hol van a burger. Odaadom neki a zacskót, h halássza ki belőle, és eszi, eszi, majd hallom, hogy csomagolja ki a másik burgert is, AMI AZ ENYÉM VOLT. Mondom "Azt mis meg akarod enni?" "Miért, szeretnéd?" "hát, magamnak vettem, ja, megenném." "Oké" És akkor így odaadta. Nem is az, hogy utána nem fizette ki a jegyét, de hogy még a sajtburgeremet is meg akarta enni (!!!!!) és akkor még úgy köszönt el, hogy legközelebb majd nálam főzhetnék neki valami. Mondom hogyne, bye.
2015. nov. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!