Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bele merjek vágni újra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele merjek vágni újra, negatív tapasztalat után?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja ért véget a legutóbbi kapcsolatom.

Nem voltunk sokáig együtt (3 hónap) de nagy szerelem volt és megviselt a szakítás. 11 év volt köztünk, az ő javára. Nem csak emiatt lett vége, de a szakítás után megfogadtam, hogy ennyivel idősebb pasival többet nem kezdek.

Pár napja viszont, tök véletlenül megismerkedtem egy pasival. Teljesen más típus, mint az exem, de így is nagyon bejön és külsőre is. Viszont ő is idősebb. (29, pontosan úgy, mint az exem)

Nem tudom, mit tegyek. Nagyon mélyen bennem él az a negatív(?) tapasztaat, és nagyon félek, hogy ugyanígy járok, de közben meg nagyon bejön az a pasi, és tartok tőle, hogy lehet, egy jó esélyt vesztek el, ha nem kezdek vele.

Ti mit gondoltok? Belevágnátok a helyemben?

18/L


2015. nov. 28. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korkülönbségen, hanem személyiségeken múlik a dolog.
2015. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!