Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti szoktatok segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktatok segíteni levenni a lánynak a kabátját vagy vinni a táskáját?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A barátom mindkettőt szokta :)
2015. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Bas.nak ezek az illemre! :D
2015. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Egy kabátle vagy felvétellel nincs semmi baj, mint ahogy a szék kihúzással sem, vagy az ajtónyitással. Ez az illem. De az illem azt nem várja el, hogy cipeljem a kis retiküljét. Szamarakat szokás megpakolni cuccal...
2015. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha lenne kivel csinálni ezeket,akkor természetesen igen. De mivel nincsen kivel... :/

24/F

2015. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Caerus ***** válasza:
Szerintem az ilyesmi ösztönösen jön, ha minden másban gyengéd és figyelmes valaki, akkor ez is teljesen magától jön, sokszor nem is tudatos. Elvárni, vagy éreztetve zokon venni a hiányát viszont tényleg bunkóság. A gesztusnak kölcsönösen kell működnie, ha valaki kedves és udvarias, az nem az elvárható minimum, hanem egy megköszönhető gesztus. És itt nem hanyatt esésre gondolok vagy elájulásra gondolok, csak egyszerűen észrevenni, hogy lássuk jól esik nektek. Törődni ugyanis csak így esik jól. :-)
2015. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Caerus ***** válasza:
* (rengeteg szóismétlés, legalább 5-6, de már álmos vagyok, sry)
2015. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kabátot nem, de ha nagy cuccal van, akkor segítek vinni neki.
2015. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kabátot nem igazán, mivel általában a barátnőim is egyből lekapták, ha kellett, de volt már rá példa. Táskát igen, de nem csak azért, mert a barátnőm. Havernak is segítek, ez alapvető.
2015. dec. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kabátot nem szokta a férjem le meg felsegíteni...de a szatyraim, csomagjaim mindig elveszi tőlem és ő viszi. Ez alap. Magát a kistáskámat nem...mert azt minek kéne neki vinnie?? Nem hordok benne téglát....
2015. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kabátot le meg felsegítem, ha épp ott vagyok a közelben, ha meg randizni viszem vagy étterembe, akkor mindig.

A táskáját ha megkéri akkor viszem. Nem a lakk retikült hanem ha nagyobb táska van nála sok cuccal. Női táskát max ha nincs a közelben túl sok ember, ez talán vmennyire érthető :D

Ha meg vásárolni megyünk én viszem a szatyrokat v épp a kabátját. Ennyi udvariasság jár sztem.

2015. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!