Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, megválaszolnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, megválaszolnátok? Elképzelhető? 25n

Figyelt kérdés

Tegyük fel bejön nektek valamiért egy nő. Vagy úgy, ahogy van tetszik, vagy megfog a szeme, arca bármi. Lényeg, hogy tetszetős. DE tudva tudjátok, hogy idősebb nálatok, ezért hiába tetszik, nem optimális jelölt számotokra, így kilőve...


Létezik ilyen?


Hogy szép-szép a csaj, de nem illenénk össze, mert ő már egy kész, felnőtt nő...


2015. dec. 12. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, létezik. Megjegyzem, ha a nő idősebb, az alapból már nem ideális, de bizonyos korkülönbségig elfogadható.


25F

2015. dec. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem erdekel a kor
2015. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Baromság.Én 24 vagyok és egy 32 éves csaj mozgat leginkább igaz vagy 26nak néztem.
2015. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Engem sosem zavart, ha idősebb a nő, eddig is csak ilyen barátnőim voltak. Azt gondolom, aki a korra hivatkozik, az önbizalomhiányban szenved. :)
2015. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Azt gondolom, aki a korra hivatkozik, az önbizalomhiányban szenved. :)"


Vagy éppen családot akar.

2015. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdés kontextusában értettem...
2015. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen kilőve
2015. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Részemről nincs ellenemre, ha a nő idősebb, viszont kezdeményezni nem mernék.
2015. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!