Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha rátok ír egy lány "barátkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rátok ír egy lány "barátkozóan", aki bejön, annak örültök, nem? 21l

Figyelt kérdés

Sosem írtam pasira, és pont ezért hihetetlenül félek emiatt. :S


Mi van, ha nem akar majd beszélgetni velem? Mi van, ha ellaposodik a csevegés? Mi van ha csak én kérdezek? Mi van, ha oké, beszélünk, de ö nem fog utána keresni? (szoktunk talizni, összefutni úgy értem, tehát halál ciki lesz)


Annyi mi van ha van a fejemben....:(


2015. dec. 12. 19:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Beképzelt pics.a
2015. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mi van, ha a félelmeid miatt nem írsz neki, és emiatt nem jössz össze a sráccal?
2015. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Pont ettől tartok. Egyelőre beszélgwtni is elég lenne. Mert eddig csak szemezgetünk. Egymás személyiségét még nem ismerjük. Előbb jó lenne csak beszélgetni egy jót.

De mi van, ha nem akar és max. mert illedelmes, válaszol? :(

2015. dec. 12. 19:29
 4/24 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd el ezeket a kényszeres gondolatokat. Emberről van szó, nem valamiféle speciális szuperrobotról, akit le kell mindenáron nyűgöznöd a rátermettségeddel. Ellaposodás ellen a mihamarabbi személyes talit javaslom! Egyébként, ha szoktál vele talizni, akkor neten max csak elérhetőséget cseréljetek (telefon), és inkább csak csörrentsetek rá egymásra, hogy mikor és hol fussatok össze. Minél jobban elmerülsz a netes beszélgetésben, annál nehezebb lesz élőben fenntartani az érdeklődés szintjét.

Inkább az lobogjon előtted: "Mi van, ha meg sem próbálom elhívni, pedig lenne esélyem nála?"

2015. dec. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 RRR ***** válasza:

legalább hamar kiderül,mi a helyzet vele


ha csak szabódsz ,akkor csak az időd megy

vágj bele!

2015. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Tudom, h igazatok van. Csak nem vagyok túl bátor...:/
2015. dec. 12. 19:36
 7/24 A kérdező kommentje:
Na jó, ráírok. Aztán majd jövök vissza sírni...:(
2015. dec. 12. 19:40
 8/24 anonim ***** válasza:
egy ráírás nem a világ! nem ilyen nagy dolog az.
2015. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem örülök neki, semlegesen reagálok rá. Ha látszik rajta, hogy ő nagyon szeretne ismerkedni, magától ír, nem tőlem várja el a második üzenetváltás után, hogy kezdeményezzek, hiszen már megtette az első lépést, és ad egy esélyt arra, hogy megismerjem, onnantól persze, örülhetek is neki, hiszen egy jó beszélgetőpartner is lehet. De így konkrétan csak azért, mert "jé, írt egy lány" nem vágom magam hanyatt.
2015. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Bátorság:)
2015. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!