Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csajt meglepek egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajt meglepek egy kis csokival, azzal a tudtára adhatom, hogy bejön nekem és hogy tetszik? Ezt fogja leszűrni belőle?

Figyelt kérdés

2015. dec. 14. 01:08
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, de lehet azt fogod megtudni h nem jösz be neki. Annó adtam suliban csokit lánynak és mindenkit megkínált vele :P
2015. dec. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak egy kicsi csokit, azt nem tudja elosztogatni :)
2015. dec. 14. 01:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ez így működne az elég gáz lenne... az előbb adtam anyámnak egy kis csokit. :S
2015. dec. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt fogja leszűrni hogy... jé, ingyen csoki! :)
2015. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy igazi kis motherfucker :)
2015. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem attól, hogy csokit kap tőled még nem lesz egyértelmű a helyzet. Én is rendszeresen kapok csokit egy sráctól, de nem mond mellé semmit, ergo nem tudom eldönteni, hogy szimplán csak kedvel vagy többet is szeretne. Tehát, ha azt akarod, hogy leessen neki szitu, akkor mondj mellé valami egyértelműt is.
2015. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél neki olyan nesquick csokiszirupot, és kérdezd meg hogy lenyalhatod-e róla. Az szerintem már elég egyértelmű utalás lenne.
2015. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb. annyit, hogy "ez a srác adott nekem ingyen csokit, szóval dobom a barátzónába".
2015. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem ezt szűrném le egy kis csokiból, csak szimplán azt, hogy jófej vagy.
2015. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!