Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, milyen indoklásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen indoklásból teszitek fel ezeket a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Még nem túl komoly kapcsolatban, a p*erverz vagyaimról faggatott a fiú, örvendek annak, ha meg kérdi hogy mit szeretek, de merészebb kérdéseket rakott fel, amit nem probáltam, es nem is szeretnék. És inkább amiatt aggodom hogy rólam egy régi barátom bosszubol rossz hirem terjesztette. Most nem tudom hogy ő is hallotta és rossznak hisz. Férfiak, milyen indoklásból teszitek fel ezt a kerdest, illetve csak olyan nőnek akitől szexnél többet nem akartok?
2015. dec. 23. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jártam már ugy hogy pár randi után eléggé nyitottan megkérdeztek tőlem pár dolgot, és én is probáltam nyitottan válaszolni. Végülis igy sokminden kiderült rólunk, jobban megismertük egymást. Szerintem ha kissé bizarabb dolgokat kérdezz, akkor mond el róla őszintén a véleményedet, hogy Te ehhez miképpen állsz. Ne legyél elutasitó sem, csak tisztázzad mit vállalsz be és ehhez milyen érzelmi állapotban kell hogy legyél.
2015. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem a legelején, de jó dolog felmérni a másikat ilyen téren is, hogy passzolunk-e. Ha nagyon mások vagyunk, eleve nem látnám a kapcsolat kiépülésének lehetőségét. Persze kulturált módon, poénkodva, lazán kell ezeket megtárgyalni, nem habzó szájjal.
2015. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszokat!
2015. dec. 23. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdeskepp szinte az komoly kapcsolatnak nezhet ki elorelathatolag :)
2015. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!