Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már, hogy úgy éreztétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy úgy éreztétek, jól sikerült a randi, mégse keresett utána a másik?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Hasonló már történt velem. Úgy éreztem, hogy minden oké és talán lesz is belőle valami.. de végül azt mondta, hogy nem érezte jól magát velem és nem akar tőlem semmit.


Szar a személyiségem, ez van. Azóta nem is próbálkoztam senkinél inkább.

2016. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kedves Elso!Ne vonj le messzemeno kovetkeztetest abbol az egy randibol. Attol hogy az az egy szemely nem akart tobbet meg sok masik nagyon is szeretne. Fel a fejjel es tessek randizni! Ha nem keress csak o veszit vele. Es hosszitavon ugyse mukodott volna. De igy hamarabb van esely egy uj hozzadvalo ember megismeresere!De csak ha nem gubozol be. Tessek ismerkedni!!
2016. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok én is mint az első. De mindegy is.


#2 eltelt az első randim óta kb 10 év, találkoztam azóta jó pár emberrel. Semmi se változott, első randi után egyik se keres vagy iszonyatosan passzív lesz, amiért meg én nem keresem.


Szóval ami nem megy azt nem kell erőltetni.

2016. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2: Már késő. Begubóztam teljesen.


Mondjuk dolgozom rajta, hogy ez változzon de nem megy egyik napról a másikra. Mindenesetre köszi az optimizmusodat.

2016. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen

Délután találkoztunk es közben mondta hogy 22óráig ér rá én meg néztem hogy hát úgysem tart addig a randi végül hajnali 2 ig sétálgattunk a városban nagyon jól sikerült mondta hogy minél előbb szeretne újra látni

És aztán eltűnt elotte naponta beszélgettünk utána nem kereset amikor én írtam se volt túl aktív és ennyiben maradt

2016. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt. A randi úgy gondoltam tök jól sikerült, a srác érdeklődő volt, kérdezgetett, megfogta a kezem. Aztán másnap én írtam neki este, válaszolt is még, majd amikor megkérdeztem, hogy szeretne-e még találkozni, eltűnt és nem írt vissza. Van ilyen, de nem kell velük foglalkozni. Aki ilyen módon felszívódik, azért nem kár. :)
2016. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt,igen..

Egy parkban sétáltunk,fagyiztunk az első talin.

A végén megkérdezte hogy szombaton elmennék e vele vacsorázni,é mivel szimpatikus volt,persze..

Aznap este és még másnap reggel is írt,de mikor rákérdeztem hova mennék vacsizni,hol talizzunk..nyoma veszett.

Elolvasta amiket írtam,de válasz nuku.

Megértem hogy valaki meggondolja magát,hisz előfordul hogy mégse..de legalább egy tőmondatot vártam volna.

2016. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, csak séta volt, nagyon élveztem, azt hittem össze is jövünk. erre másnap nem írt, találkoztunk véletlen suliban, de előre sietett, akkor sejtettem h baj van, ráírtam fb-n valami sablon szöveget egy tanárról, utána hideg volt, 2-3 napig nem írt, rákérdeztem és azt mondta neki nem megy velem ez.. azóta utálok randizni -.-
2016. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!