Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mivel várjátok azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel várjátok azt a hapsit, vagy csajt, akivel először randiztok és szépen, zlésesen akarjátok fogadni?

Figyelt kérdés
Hogyan kell beszélgetni az első randin, hA KOMOLY kapcsolatban reménykedünk, mert szzerintem olyan nehéz, sokszor ilyen vén fejjel is kiábrándulok már az első szó után, hogyan efnntartani a beszélgetést , hogy izgi és jópofa legyen, ne legyen halál unalmas, undorító és fárasztó, megalázó?

2016. jan. 5. 23:06
 1/7 anonim válasza:

nem mintha sok "randim" lett volna (igen a kocsmában stb. ismerkedés nem számít annak.:DDD )

de szerintem legyél spontán, humoros, találjátok meg a közös hangot.:D nem kell idegeskedni meg túlreagálni a dolgot, az sose tesz jót.

2016. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, szerinted milyen irányban kell elindulni, amikor az ember beszélgetni akar, és kinek kell kezdeményezni? mindig a nőnek? az a helyzet, hogy én majdnem mindig olyan férfiakkal találkozom, akik elvárják, hogy a nő kezdeményezzen és csak akkor csacsognak különben nem, nagyon fárasztó, vagy ez hiúsági kérdés és lázadás a tízparancsolat ellen, vagy mi a csuda?
2016. jan. 6. 00:41
 3/7 anonim válasza:
Szia, szerintem csak a kezdet nehez kicsit. En mindig ugy beszelgetek egy randin, vagy akarhol, akarkivel,hogy sztorik sztorik hatan. Beszeltek valamirol, valakinek eszebe jut valami, aztan a masik is szivesen mesel. Nem tudom mennyi idosek vagytok, de ha mondjuk felnottek, akkor akar siman a gyerekkor is fekjohet a sulis evek. Arrol mindenki szeret beszelgetni, ha mar feloldodtatok, magatol megy. A kezdemenyezesrol annyit, hogy mindenki annyira ragorcsol erre. En ugy gondolom, ha ket ember beszelget, akkor az csak ugy szimplan beszelgetes, nem kell tulspilazni,hogy ki kezdemenyezett, meg ki mennyit beszelt. Ez is termeszetes,hogy valaki tobbet, valali kevesebbet. En ha mondandom van elmondom, o reagal ra, esetleg o is mesel valamit, siman elterhettek a targyrol, aktualis dolgokra is. Szimpla beszelgetes, hiaba randi, ne feszulj ra. Csak lazan, vegulis miert megy at? Mi a lenyege egy randinak? Megismerjetek egymast,hogy osszeillenetek vgay nem. Ha igen, akkor boldogan eljetek mi meg nem haltok, ha meg nem, akkor nem.. ebben sincs semmi, tehat nem is kell probalkozgatni egybol, ugyis kialakul minden.
2016. jan. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hol lesz a randi? Hozzad megy, te mesz, etterem?
2016. jan. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy nincs nagyon alkalmunk találkozni, mert csak véletlenszerűen futunk össze a városba, vagy a focimeccsen, de volt már olyan is, HOGY szórakozóhelyen, esetleg interneten egy közösségi oldalon és olyankor annyira zavarba jövök, hogy nem tudok semmit mondani, és aztán próbálok persze feloldódni, de addigra szalad tovább, hogy dolga van, én meg olyan vagyok, hogy egyből feladom, hát menjen a dolgára, azért kérdeztem csak, mert az a tapasztalatom, hogy gyakran a fiúk zsarolják érzelmileg a lányokat, de semmit nem tesznek, hogy legyen a kapcsolatból valami, csak féltékenykedési drámákig jutnak el, a csaj elveszíti az életkedvét is nem mer másokkal kezdeményezni, és el van kötelezve csak egy irányba, mert a kamu kapcsolata tartja, közben meg telik az idő. Gondoltam a kezembe veszem az irányítást, de akkor le...oz, és boldognak-boldogtalannak mond még cifrábbakat is, fa.... meg ilyenek, akkor meg egyből ágyba ugranék, nehogy már azt higgyék. Valóban nehéz ügy. Nem csak a párkapcsolati kérdések ilyen zavaróak, hogy az ember ilyen messzire megy, már az interneten kérdezget?
2016. jan. 6. 09:57
 6/7 Shaddark ***** válasza:

"hogyan efnntartani a beszélgetést , hogy izgi és jópofa legyen, ne legyen halál unalmas, undorító és fárasztó, megalázó?"


Én például akivel nem tudok jól elbeszélgetni másodszorra, vagy introveltált hölgy esetén harmadszorra, azzal nem foglalkozok mert tudom, hogy komoly kapcsolatra teljesen alkalmatlan partnerem lenne - hiszen nincs még közös témánk, érdeklődésünk sem.

Nehéz és fárasztó dolog, de ha komolyra keresel azt javaslom, addig keress míg meg nem találod azt akivel erőlködés, izzadás nélkül csak simán élvezve a beszélgetést tudsz együtt lenni.

Sok sikert :)

2016. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
abban nem tudna esetleg valaki segíteni, hogy hogyan lehet kiírtania bolhákat a lakásból, nem tehetek fel több kérdést és iszonyú közel van az ebéd, csinálnom kell, ide írhatok még valamit, szóval nem repülnek csak ugrálnak, nem is tapadnak a hajra, tuti bolhák, most érkeztünk vissza külföldre magyarországról, ahogy egy darab nem volt, de mitóa vissztértünk megint van, csak szálló rovarokra van irtószerem sajnos ugrálókra nincsen, az egész lakásban van és otthon a macskát is magunkkal vittünk nem ugráltak ki belőle a lakásban valahol mióta visszajöttünk átjöttek a szomszédból, vagy nem tudom, ha tudtok segíteni megköszönöm, mert csak minket csajokat csipkednek az uramat azt nem, iszonyú idegesítő
2016. jan. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!