Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi idő után elhívjam randizni?

Figyelt kérdés
Még nem találkoztunk, az egyik közösségi oldalon írtam neki és 3-4 napja beszélgetünk. Szokott ő is kérdezni tőlem, tehát érdeklődik. Azt viszont nem tudom, hogy csak azért kérdez vissza mert nem szeretne bunkó lenni, vagy mert tényleg érdeklem. Szerintetek elhívjam randizni vagy még várjak pár napot? Félek, hogy túl korai lenne, vagy, hogy nem is szeretne találkozni velem. Kérlek szépen segítsetek mert 18 éves vagyok és még sohasem volt barátnőm és annyira izgulok, hogy elszúrom.
2016. jan. 18. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valahová, nem kell feltétlenül randiszagúnak lennie.
2016. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ki szokta kezdeményezni a beszélgetést?

Tényleg híd el randizni, az a biztos, ott derül ki minden.

2016. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én szoktam kezdeményezni.
2016. jan. 18. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen közösségi oldal? Hívd el minél előbb, ne fűzz nagy reményeket hozzá. Ne interneten ismerkedj. Bárkit megkérdezel akibidősebb, 90%-uk ugyanezt fogja javasolni.
2016. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, ne randira, csak személyesen beszélgetni. Ha pedig csak kifogásokat keres,hogy miért nem tud kimenni, akkor valószínű, hogy később sem akar majd. De egy próbát megér.
2016. jan. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenképp hívd el. Ha érdekli a személyiséged, vonzó vagy számára, akkor akár 1 nap ismertség után is hajlandó találkozni veled.


Viszont ha túl sokáig vársz, lehet hogy talál jobbat.

2016. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!