Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak olyan csajoknak tetszek akik bennem semmit sem mozgatnak meg?

Figyelt kérdés

Na miért?

Vannak pl testesebb hát úgy mond ducibb csajok, hát bár hogy is azt mondja az eszem, hogy a belsőt kell nézni nem tudnák semmi pénzért elfogadni duci csajt magam mellett.

Pedig azokból akadnak páran akiknek bejövök és írnak nekem állandóan.

+ vannak akik hát hogy is mondjam IQ hiányosak, látszik hogy kedvesek, aranyosak de nem vág az eszük olyan visszamaradottak kicsit.


Nekem egy vadabb, kicsit okosabb, normális vagy attól enyhén eltérő testalakú csaj kell és nem más!


Próbáltam már, hogy elrugaszkodtam az igényeimtől de csalódnom kellett nem bírtam 2 hónaptól tovább a kapcsolatot :( Nem tudtam egyszerűen belé zúgni szóval soha többet ilyet.


Miért van ez velem? Az olyan csajoknak pedig egynek sem jövök be próbálkozok sokkal írni egyikkel másikkal vagy élőbe is de mindig úgy érzem nem pörgök mellettük és egy idő után mintha megunnának engem egyszerűen nem tudom felkelteni az érdeklődésüket.


Egyedül fogok maradni pedig nagyon tudok szeretni és egy nagyon hülyülős srác vagyok csak kell rá az alkalmas csaj viszont az nagyon ritka..


Segítsetek!


F25 183cm 73 kg átlagos test barna szem és haj


Help me!

jó pár éve őrlődöm..


2016. jan. 24. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem türelem. Fiatal vagy még. Nekem is ugyanez a problémám, de nem őrlődöm ezen, addig igyekszem másba fektetni az energiám. L22
2016. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyannak látnak az emberek, ami őket vonzza leginkább. Figyeld meg magadat, milyen vagy, mit mutatsz kifelé, mi az, ami nekik lehet vonzó elsősorban. Próbálj rájönni, mi vonzhatja azokat, akik neked tetszenek, és nem látják benned. Tudsz-e olyan lenni, azt mutatni, amire azok vágynak, akik neked tetszenek, az mennyire önmagad, fejleszd magad.


Én is jártam a te cipődben, de én így változtattam rajta. Igaz, továbbra is tetszem olyanoknak is, akik nálam kiesnek a rostán, de olyanoknak is, akik számomra vonzók.

2016. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!