Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek ezt?

Figyelt kérdés

Három hete egy buliban megismerkedtem egy sráccal, egész éjjel beszélgettünk, végül számot cseréltünk. Másnap fel is hívott, utána még pár napig minden nap, majd áttértünk chatre, azóta mindig egész nap chatelünk egymással.

Egyszer hívott el randira, másnap délutánra, majd aznap lemondta, nagyon sajnálkozva. Később megtudtam, hogy a haverjaival mentek moziba spontán. Utána javasoltam egy pár nappal későbbi találkozást, de azt is lemondta egy nappal korábban. Ezek ellenére flörtölgetve ír, ha nem válaszolok pár óráig, ír, hogy mi újság?, tehát nem olyan, mintha le akarna koptatni. Mi lehet ez? Ha akarna találkozni, nem húzódna már harmadik hete, és nem mondaná le a barátai miatt, igaz?

21/l



2016. jan. 25. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem a barátaival van, csajozik a "kolléga" :D

24F

2016. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talonban tart arra az esetre, ha nagyon nem lenne kivel dugnia. Ha te kellenél neki, vagy picit is érdekelnéd őt, nem chatelgetne három hétig, hanem találkozna veled.
2016. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehat hogy pua mesternek tanul, es valahol azt olvasta hogy igy kell szexualis vagyat ebreszteni a lanyokban
2016. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:D Nem :D
2016. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss de egy vagy a sok közül neki.....ez szinte biztos!!!!

37F

2016. jan. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én inkább mentem volna, mint moziba, de ő nem én.

Ezen kívül volt 1 alkalom. Kérdezd meg miért mondta le, s kérj újat. What's hard?, What's problem?

Nekem nem tűnik lekoptatni akarásnak.

2016. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talonba tart...
2017. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!