Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác hang alapján 'tanula...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác hang alapján 'tanulatlannak' hallatszik, de amúgy nagyon kedves, aranyos, akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel pár hete megismerkedtem a neten. Minden szèp és jó volt (attól eltekintve, hogy egyáltalán nem egy szőke herceg típus, de nem foglalkoztam ezzel, mert tènyleg nagyon normálisnak tűnik eddig), kb addig a napig, míg fel nem hívott.


Szerencsére nem az a tipikus '2 bites agyú' hang alapján, de mégis hallani lehetett, hogy nem éppen diplomás körökben forog.



Ilyenkor mi a helyzet?



2016. jan. 25. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ez elég bunkó volt. "Helyes, meg minden, kicsit ronda, de hang alapján egy tanulatlan paraszt"... Rofl Most döntsd el, hogy egy tanult ember, vagy egy normális kell. És inkább ne mond el neki, hogy feltetted itt ezt a kérdést.
2016. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát most 2 oldalról nézem


1.Lehet amúgy tök értelmes. Nagypapám is parasztosan beszél picit, mégis nagyon okos, mindent megold, tök jó találmányai vannak.


2.A cigók is így indulnak. Nagyon "árányosán" tolják a kis beszíggyüket, me hát jáj csókolomakezsitlábad... Szóval nem mindig jó.

2016. jan. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: azt nem írtam, hogy helyes :)
2016. jan. 25. 23:00
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerosom aki iszonyu tajszolassal beszel, viszont villamosmernok es zenesz, jo mindkettoben, nagyon ertelmes.
2016. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jobb lenne egy 2bites kubai "macsó" egyszer használatosa lenni? (nem reklámozok,szerintem tudjuk kiről van szó ;))

Ha egy telefonhívás alapján be tudod lőni a csávó iqját,akkor a következő Got Talentben ott a helyed :D

2016. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És helyesen ír?
2016. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen
2016. jan. 25. 23:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha értelmesen ír, akkor lehet még izgul beszéd közben, és ilyen módon a 16 bites verziója még csak 4 biten pörög.
2016. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tájszólás? Mert, ha igen, akkor te vagy műveletlen, ha azt hiszed, hogy ez összefügg a tanultsággal.

Ha más (trágár beszéd, rossz mondatalkotás), akkor pedig próbálj belevinni értelmes témákat a beszélgetésetekbe, és majd akkor megtudod, hogy mennyire műveletlen az illető.

2016. jan. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igaza van a kérdezőnek, aki jó emberismerő, az hang, beszéd alapján le tudja szűrni, hogy milyen műveltségi, tanultsági szinten van a másik. Ha neked nem fér bele ez, nem szimpatikus hang-beszéd alapján, akkor felejtős. Érdekes, én pár hete kezdtem ismerkedni neten egy nővel, képek alapján átlagos-tetszett, de ahogy elkezdtem vele telefonálni, valami megváltozott. Nem éreztem tanulatlannak, mert nagyon kifejezte magát, mégis valamiért a hangszíne, apró beszédgesztusai nem tetszettek. Ezt nem tudod megmagyarázni, csak érzed belül mélyen. Szóval van ilyen.
2016. jan. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!