Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hogyan jött össze a párjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan jött össze a párjával? és hol randizott és milyen ruha volt rajta? Mit ettetek? és hányszor taliztatok mikor az első csók v sex meglett. Kort is irjatok.

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

neten fél év csetelgetés után

Gödöllőn

franc se emlékszik rá

pizzát

2. talin volt szex is csók is, az első csak puszi

kor

2016. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

3 hónapon keresztül róttuk éjszakánként az utcákat. Haverfélék voltunk, egyik sem tervezet többet. Soha nem randiztunk mielőtt összejöttünk volna. Sosem öltöztünk ki, a hétköznapi ruhánkba mentünk.

Az első csók a járásunk után volt pár nappal. Akkor sem volt egyikünk sem kiöltözve. De megadtuk a módját így életem legszebb emlékei közé tartozik az első csókom.

Az első szex pedig pedig jó 1,5 hónap után volt.

2016. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

elsőre

izé... pesten, sima farmer meg poló, semmit se, sokszor.


másodjára

tatán, farmer meg poló, semmit se, nem lett semmi a végére.

2016. jan. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gólyatáborban keveredtünk össze egy ivósabb koraeste. Akkor volt at első csók. Az miért fontos mi volt rajtam? (Egyébként fürdőruha felső, vékiny nyári nadrág)

3 honappal később lett szex, és az első egy évben heti 1x max 2x találkoztunk.

Mikor ősszejöttünk 19éves voltam (ő 23)

2016. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Önkéntes munka során ismerkedtünk meg. Az első randi közvetlenül munka után volt, szóval laza, sportos ruha volt rajtunk, még csak nem is a legjobb :)

Első csók már az első randin elcsattant, egy havi rendszeres találkozás után aludtunk először együtt (volt szex is).

21 és 26 évesek voltunk.

2016. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyemen volt, mint vendég. Ott lakott már vagy egy hónapja, amikor meghívott vacsorázni. Addig is gyanús volt, de akkor már biztos volt, hogy miattam száll meg ott. Extra húsos Forte pizzát ettünk. Rajta rövidnadrág volt pólóval, rajtam meg fekete rövidnadrág fekete trikóval. Első munkán kívüli találkozás a pizza után 2 héttel volt, addig minden nap találkoztunk, mert ugye mentem dolgozni. Az első csók már közben megvolt, de akkor voltunk rendesen együtt. 25L 38F
2016. jan. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Társkereseőn, kb. 2 hét után személyesen találkoztunk.

Vonattal jöttem be Budapestre, ott várt a vágány előtt :) Utána elmentünk az állatkertbe, majd föl-alá sétálgattunk. Farmer, edzőcipő és póló (ő a férfi).

Hm, csirkepaprikást :D

Első csók az első randi végén volt.

Első szex kb 25. találkozónál (még szűz voltam).

21/N

2016. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Közös társaságból már egy ideje ismertük egymást, de nem tekintettünk egymásra potenciális partnerként.

Egyszer felvetődött egy téma, ami mindkettőnket érdekelt, és megbeszéltük, hogy elmegyünk sörözni, beszélgetni.

Nem randinak indult, de mindketten meglepődtünk, hogy mennyire közös hullámhosszon vagyunk, és megvolt a "kémia" is.

A találkozót megismételtük, azon az estén összejöttünk. Megvolt az első csók is.

Szex akkor még nem volt, utána volt még egy szexmentes/ismerkedős randink, a következőn viszont már szex is volt.

2016. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!