Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki tetszik. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki tetszik. Mit írjak még rá?

Figyelt kérdés
Egyszer randiztunk, még aznap megbeszéltük, hogy találkozunk egy buliban is, ahol kavartunk. Később ráírtam mi újság? Írta, hogy elfoglalt. Kérdeztem mikor találkozhatnánk megint, mire írta hogy talál a héten, írtam neki ha tényleg akarja összehozzuk a talit, amire azt válaszolta majd tudja velem. Eltelt pár nap, fb képein láttam közben volt bulizni is. Elég kosár gyanús a dolog nekem, viszont egy elég fullos nőről van szó, még egy próbát megérne. Mit írják rá? Nem akarok nyomulósnak látszani.
2016. febr. 3. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős. :(
2016. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de 10/10es csaj, és semmit nem veszíthetek.
2016. febr. 3. 16:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy bármit is írsz már, nem lesz hatásos ha egyszer nem fogtad meg. Ha kedvesen,finomabban, akkor nyálas leszel a szemében, ha kicsit nyomulsz akkor meg vadállat aki nem hagyja békén..
2016. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leves...
2016. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De, már egy seggébenlihegős kutyus voltál. Másnap nem a következő randiról kellett volna beszélni, hanem az emlékekről, amik a buliról születtek, abból le lehet vonni, hogy mi a szitu. Ha nem adja magát vársz pár napot aztán elhívod x napon randira, ha azt mondja jó, mehet, ha nem lépj tovább.
2016. febr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!