Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szextárskeresőn milyen ütős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szextárskeresőn milyen ütős szöveget lehetne írni az adatlapra, ami felkelti a nők érdeklődését?

Figyelt kérdés

26 vagyok, egy ilyen oldalról idősebb nőt szeretnék megismerni. (40 körülit)


Voltam már ilyen nőkkel, és nem volt rossz...nem csak azért, mert formásabb, meg tapasztaltabb, hanem mert jobb fej és nem is hisztizik minden kis aproságon, mint egy fiatal. Meg hát cumizás is elég jól megy. :P


Sajnos izmos felsőtesttel meg nagy farokkal nem szolgálhatok, magas sem vagyok, de még jóképű sem.


És ahogy látom, még a kibírhatatlan jellemű, lehasznált, igénytelen, lusta, unalmas semmitmondó életű nők is meg vannak győződve arról, hogy nekik jó pasi jár.


Úgyhogy emiatt nekem NAGYON nehéz a helyzetem.


2016. febr. 4. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor írd ki, hogy 50 ezret fizetsz minden cumiért.
2016. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írd le konkrétan hogy mit akarsz tőlük. Az idősebb nőknek nem kell köntörfalazni.
2016. febr. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a nőknek jó pasi kell, ennyi. :D

Ha ingyen lyukat akarsz, azért küzdeni is tudni kell. :D

Nem tudom, mit nem lehet ezen megérteni. Gyúrd ki magad, legyen kifogástalan a jellemed, tanulj meg udvarolni, és akkor talán lehet esélyed. Ja és NYALJÁL JÓL.

2016. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!