Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Intelligent is the new sexy"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Intelligent is the new sexy" - egyetértesz ezzel az állítással?

Figyelt kérdés
Én például nagyon szeretem, ha egy lánynak van véleménye és intelligensen közre is tudja adni. Valahogyan a lelki szemeim előtt egy közgazdász vagy valamilyen egyéb pénzügyi, esetleg jogász végzettséggel rendelkező hölgy van. Tudjátok, mi lennénk "a dzsungel királyai". Mint két oroszlán... :)

#szexi #okos #intelligencia #értelmes #egyetértesz-e #van véleménye
2016. febr. 4. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Van már diplomás, pénzügyis végzettségű ismerősöm, és nem éppen intelligens, kb egy 15 éves tinilány szintjén van, maximum népszerű fiúbandákról és az éppen aktuális tehetségkutató műsorról lehet vele dumálni...
2016. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tettem egyenlőségjelet az intelligencia és a diploma közé!!! Az állítással egyetértesz? (Egyébként a "józan paraszti ész" az valakinek vagy van, vagy nincs, aki hülye, az sajnos hülye, ha van diplomája, ha nincs.)
2016. febr. 4. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, vonzóak az intelligens csajok, de nekem a reálosok jönnek be :)
2016. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
I agree!
2016. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Ha az intelligencia tényleg szexi dolog, akár egy kicsit is, akkor ki se léphetnék az utcára mert egymást taposnák el a jobbnál jobb spinék értem.

Fordítva meg, na. Nem mondom hogy nincsenek intelligens csajok de akinek mégis több a sütnivalója annak párosul mellé egy Mont Blancnyi törtetés és rendkívül izzadságszagú bizonyítani akarás. Olyan csaj aki ilyen lazán intelligens, aki tudja hogy nem kell semmit bizonyítania mert annyival fölöttébb áll a plebsnek, nos az rendkívül ritka madár, de ha találok egy ilyet tuti kap tőlem házassági ajánlatot.

2016. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Akkor igen kevés lány szexi manapság! :D
2016. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én négy lányt tudok hirtelen felsorolni, akik borzasztóan tetszenek. A paraméter általában mindig hasonló: félhosszú-hosszú barna haj, barna szemek, sportos testalkat (bár ez annyira nem is mérvadó). Négyből kettőről el tudom mondani, hogy el lehet velük beszélgetni... A harmadik gyönyörű és butácska, a negyedik pedig gyönyörű, intelligens és törtető, valahonnan a fellegekből beszél az emberrel.
2016. febr. 4. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem mindig is az intelligens fiúk vonzottak, és az ő értelmes tekintetük tényleg szexi.
2016. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben semmi új, de általánosítani sem lehet. Mindenkinek mások a prioritások. Viszont ha te vonzónak találsz nem intelligens embereket is, akkor nem vagy igazi sapioszexuális.

Én egyáltalán nem tudnék vonzódni még átlagos intelligenciájú emberekhez sem, csakis átlagon felüliekhez.

2016. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!