Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a gondolkozás normális így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a gondolkozás normális így?

Figyelt kérdés
Már szerencsére nem most együtt voltam egy pasival. Az első pillanatoktól egyenlő szerettem volna lenni vele, ezért szépen feleztük a számlákat mindenhol, nem vártam el,hogy meghívjon. Neki ez ellen természetesen nem volt kifogása. Aztán egy idő után kérte,hogy költözzek már hozzá(albérletbe amibe természetesen beszálltam volna),olyan jó lesz végre már egy nő a lakásba,aki végre rendet tart, normálisan takarít és főz majd, mert ő utál. Aztán csodálkozott,hogy az volt az utolsó találkozónk. De komolyan az ilyen,hogy gondolkozik? Mikor arról van szó, hogy fizetni kell a randin egyenlőek vagyunk, de a házimunka már a nő dolga ,mivel biztosan a lételeme. Tegyük hozzá tudok főzni, takarítani is szoktam,de az ilyen gondolkozást egyáltalán nem tartom fairnek. Amúgy egy tök "normális", értelmes, több diplomás pasi volt.
2016. febr. 8. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha annyira értelmes és normális akkor miért nem azt mondta, hogy akkor a házimunkát osszátok fel egymás között?

Azért mert nem nevezném egyiknek se!

Aki normális és értelmes, nem várná el egy másik embertől, hogy cselédkedjen neki.

De ahogy látom egyre több ilyen elkényelmesedett férfi van, már csak abból, amilyen sokan mostanában kitettek kérdést erről.

Hagyni kell az ilyen férfiakat egyedül meghalni!!!

Gondoskodjanak magukról. Nekik is annyi időt és energiát emészt fel mint nekünk nőknek.

2016. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A diploma és az intelligencia továbbra sem egyenesen arányos...

Másrészt pedig nincs olyan, hogy egyenllőek... Ha már ezen kell agyalni egy kapcsolatban, hogy egyenllőek vagyunk e vagy nem, az nem kapcsolat... Max üzlettársi viszony :D

2016. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a motivációval van gondom. Nőként összeköltöznék egy pasival, főznék is rá (imádok főzni), takarítanék is (bár azt annyira nem szeretek), ha azért akarja, hogy összeköltözzünk, mert szeretjük egymást, és nem akarunk egymás nélkül élni. De hogy azért akar magához költöztetni, hogy valaki végre elrakja a széthányt zoknikat, meg gatyákat... háááát... az ilyet háztartási alkalmazottnak hívják, és órabért fizetnek neki. Bármilyen értelmes is a pasi, érzelmileg nincs a topon, az biztos.
2016. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

100% biztos lett volna,hogy csak cselédnek akar?


Inkább azért gondoltad, hogy nem lenne megfelelő,mert csak találkozgattatok,viszont a szép szavak és tettek elmaradtak...

2016. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt azért lehet többféleképp is értelmezni ha nagyon akarom (pl ha a nőnek nagyobb az igénye a rendre akkor gyakrabban nógatja a pasit hogy pakoljon el, és amiatt lesz rend; és pl a férfi bevásárol és mosogat, a nő meg főz). Ha csak cselédnek akart volna odaköltöztetni, az persze gáz és egyáltalán nem normális.
2016. febr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Felteszek egy kérdést, amire szeretném, ha őszintén válaszolnál.....

Szerinted egy pasi miért szeretne valakivel együtt élni?

A válasz egyszerű, mert jobban érzi magát a Nővel mint egyedül és van aki segít Neki a hétköznapokban. Ha összeköltöznél Veled és egy lakásban élnénk simán elvárnám, hogy vezessed a háztartást, mert többnyire ez a Nő feladata, de lehet megállapodás kérdése is....viszont valakinek magára kell vállalni az irányítás szerepét, mert egyébként fejetlenség lesz belőle!!! Egy férfinak is meg van a szerepe egy háztartásban, többnyire az, hogy segít a párjának elvégezni a rohangálós, beszerzős, szerelős dolgokat és nem kontárkodik bele abba ami nem az Ő feladata.

Ami a számla fizetését illeti....rosszul vagyok attól ,ha egy Nő lázasan ragaszkodik ahhoz, hogy egy randin a számlájának a felét fizesse. Meg is indokolnám az állításom... férfiként a saját döntésem az, hogy meghívom a kiszemelt Nőt egy adott helyre vacsorázni, vagy kávézni. Nekem kell tisztában lennem azzal, hogy ez mennyibe kerül az adott helyen és hogy van nálam elég pénz hozzá, mert én kezdeményezem. Ha ez egy egyszeri eset, akkor is önként vállalom, ez nem lekenyerezés vagy függőségi viszony, ez egy gesztus a másik fél felé. Ellenben ha van folytatás, akkor nagyon pozitív dolog az ha a Nő viszonozza a meghívást, veszi a fáradságot ahhoz, hogy kinézzen egy helyet és fizesse a számlát. Nem érdekel a számla összege, leszarom, itt a mentalitásról van szó és nem az egyenjogúságról! Ha én kezdeményezek, akkor nekem kell fizetnem és ez így logikus!!!

37F

2016. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, és az nem számít, hogy a nő miért akar össszeköltözni a férfival? Mert hogy ebből csak a férfi jön ki jól, a nőnek csak több dolga lesz, mint amikor egyedül volt...
2016. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"7"válaszolva......

Ne haragudj, de ez nem igaz!!!! Ha egyedül, önálló háztartást vezetsz sokkal több mindenre kell odafigyelned, mintha együtt élnél valakivel. Tételezzük fel, hogy nincs szülői segítséged, akkor mindent magadnak kell csinálni, mosni,főzni, teregetni,mosogatni, porszívózni és még sorolhatnám. Ha együtt élsz valakivel, akkor ezen a feladatok megoszlanak (a mennyisége változik), lehet hogy nem fogsz porszívózni, de többet leszel a konyhában, lehet hogy többet fogsz mosni, de nem fogsz üveget tisztítanod vagy kádat mosni....a lényeg a tudatos munkamegosztáson van.

Azt kérdezted a Nő ebből mit profitál? Talán azt, hogy van aki szereti és megpróbál a kedvében járni...vagy választja a magányt és önmaga küzd meg a hétköznapi kihívásokkal és bemagyarázza magának hogy így boldog.

Munkám során néha találkozok olyan Nőkkel akik szentül hiszik, hogy mindenre képesek, kazánt javítanak, csapot szerelnek, aztán amikor beüt a balszerencse ingerülten kérik számon, hogy 10 percen belül nem értünk oda. Volt olyan eset amikor egy mosoly kíséretében távoztam, pedig tudtam volna segíteni. Nem érthet mindenki mindenhez, ezt csak szeretné bemagyarázni magának. Értelmes ember olyan partnert válasz maga mellé akivel kiegészítik egymást és ketten sokkal többre jutnak, mint egyedül, így jobb az életük, ez ami motiválja őket az összeköltözésre!!!!

37F

2016. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!