Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben a helyzetben mit érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit érdemes tenni?

Figyelt kérdés
Egy sráccal tavaly májusban ismerkedtünk meg neten, komolytalannak tűnt, ezért nem mentem bele a randiba. Ő viszont egész nyáron írt, azokat a heteket végigbeszéltük. Volt egy kis kihagyás, aztán ősszel újra megkeresett, akkor lett meg az első randink, utána elkezdtünk találkozgatni, és december óta együtt is vagyunk. Mikor legutóbb találkoztunk, teljesen véletlenül elmondta, hogy abban a nyári időszakban, amikor végig írt nekem és sürgette a randit, barátnője volt...nekem persze azt mondta akkoriban, hogy nincs barátnője, sőt, rajtam kívül nem is ismerkedik senkivel. Vita lett most ebből,tagadja,hogy a csaja mellett keresett volna, sőt, neki áll feljebb, és elhordott mindennek kb.
2016. febr. 15. 12:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Otthagyni.

Hazudott neked, most meg még neki áll feljebb a dolog. Nem remélhetsz tőle hosszú kapcsolatot.


A döntést neked kell meghoznod, nem nekünk.

2016. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem értem, közölte, hogy amikor nyáron ismerkedtetek, volt barátnője, de nem a barátnője mellett keresett?


Ilyen logikai bukfencre még egy pasit se tartottam képesnek.


Le kéne ülni és szépen végigbeszélni az egészet, mert ez így szerintem nem világos. Ámbár az, hogy ő a sáros, és még neki áll feljebb, nem túl biztató. Mi az, hogy elhord mindennek?

2016. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szakítani. Mégpedig azért, mert elhordott mindennek. Még ha nem lenne sáros - pedig az -, egy párkapcsolatba akkor se fél bele a másik elhordása. Nekem legalábbis...
2016. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hát nagy észlény lehet a partnered.....az ember a saját szennyesét nem szokta kiteregetni, főleg nem az elején.

Lehet azt mondani, hogy őszinte volt, és nyomta a lelkét, de ez akkor is logikátlan viselkedés.....Én akkor tennék ilyet, ha le akarnálak koptatni és valami mondva csinált indokra kéne hivatkozni!!!!

Mivel december óta vagytok együtt, és ez még bőven azelőtt történt így gyakorlatilag semmit nem jelentene számomra, kérdés csak az, hogy mit akart ezzel elérni?!!!

38F

2016. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Komolyan ez a helyzet, azt mondta, hogy miután összejött azzal a lánnyal, engem már nem keresett. Én erre mondtam, hogy rosszul emlékszik, ezen kiakadt...odáig fajult, hogy visszakerestem az üziket, és elküldtem neki 1-2 abból az időszakból, hogy lássa hogy tényleg úgy volt. Na ekkor kezdett szidni engem, hogy minek jövök ezzel, ez már a múlt, nem kellene a jelenünket elrontani. A hazugságát továbbra sem ismeri el, tagadja még mindig, és visszavág amivel csak tud.
2016. febr. 15. 13:00
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem volt vele semmi célja, teljesen véletlenül került szóba. Haláli nyugodtan közölte velem, mert ő meg van róla győződve, hogy nem keresett a csaj mellett. Utána mikor bebizonyítottam, hogy hazudott ebben is, akkor kezdett el támadni, szerintem akkor esett le neki, hogy lebuktatta magát...
2016. febr. 15. 13:05
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha itt hazudott és így reagált, más témában is így fog
2016. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hazug ember és sánta kutya tipikus esete.


A legfurább az, hogy az alapból nem bűn, ha esetleg több lánynál is kezdeményezett beszélgetést, még az is belefér, hogy egy friss barátnő mellett beszélget még régebbi ismerősökkel. De minek az egészet letagadni?


És legfőképp, ezek után hogy jön ahhoz, hogy még téged szidjon?


Nem oké. Én nem akarnék ilyen emberrel járni. Mindent elmondhat őszintén a párom, nem balhézok vele, de ez nem menne.

2016. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az, hogy mellettem ismerkedett mással is, azt mondom jó belefér. De ha abból a beszélgetésből egy kapcsolat lett, akkor a másiknak már ne írjon olyanokat, hogy randizni akar vele, meg töltsenek el együtt 1-2 napot, hogy személyesen is megismerjék egymást. Akkor zárja le a többit, örüljön a kapcsolatának.Ráadásul amíg együtt volt vele, azalatt végig írt nekem, nemcsak az, hogy friss barátnő mellett egy ideig, hanem végig...
2016. febr. 15. 13:16
 10/20 anonim ***** válasza:
Korábban nem tettél olyat, hogy neten hitegettél egy srácot, aztán végül nem is találkoztatok annak ellenére, hogy hónapokig beszéltetek minden nap? Ha igen, lehet a karma műve, hogy visszakaptad. :(
2016. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!