Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan es hol tudnek talalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan es hol tudnek talalni part magamnak?

Figyelt kérdés
19F vagyok es egyszeruen keptelen vagyok barmilyen lanyt talalni magam melle, olyan mintha szellem lennek a lanyok szemebe egyszeruen teljesen tanacstalan vagyok egyebkent az egesz tinedzser korszakom alatt meg nem volt eggyetlen egy baratnom se, pedig nem tartom rossz embernek magam.
2016. febr. 16. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Én a távolságot szopom be mindig :) Már kicsit úgy is vagyok vele, hogy "reménytelen".
2016. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezt hogy erted? Mindig tavkapcsot fogodf ki?
2016. febr. 16. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Még eltelik vagy 10 év, mire rájössz. Magadnak kell rájönnöd az egészre, mások hiába mondják, hogy hogyan csináld.
2016. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat en mar magamtol mar keptelen vagyok barmire is lehet amugy nekem ezt irtak az egiek de am jogos mit irtal :)
2016. febr. 16. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megszoktam hogy egyedül vagyok
2016. febr. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy csomó helyen lehet ismerkedni. Ha valahol meglátsz egy szimpi lányt próbálj meg beszélgetésbe elegyedni vele és ha látod rajta, hogy érdeklődik, akkor nyugodtan elhívhatod valahova.
2016. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ugygondolod hogy ez a real lifeban ilyen egyszeru ? vagy csak en vagyok ilyen befosi :)
2016. febr. 19. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, úgy gondolom.
2016. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!