Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randizni? +még féltékeny is vagyok

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok. 3 éve találkoztam egy lánnyal. Már akkor nagyon tetszett, de nem történt semmi. Azóta szinte minden nap irkodunk facebookon. Mivel elég messze lakunk egymástól, azóta nem találkoztunk. Én szerintem már rég szerelmes vagyok belé, de nem mertem eddig lépni. Most meg mesélte, hogy találkozott egy orvossal, aki 30 éves és hogy szeretne vele találkozni meg ilyenek. Leírta, hogy nagyon jófej, kedves a doki. Én meg majdnem meghaltam a féltékenységtől. Hogyan hívjam el randizni? Miért kell neki pont az az idióta??
2016. febr. 18. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

miből gondolod hogy idióta az orvos?

nem értem miért nem hívtad el hamarabb a lányt

2016. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha eddig nem voltál képes elhívni, akkor most már hagyd, mert késő.

ne tedd tönkre a lány rügyező kapcsolatát, azért mert te gyáva voltál 3 éven keresztül.

2016. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pedig most már lenne bátorságom. Mit tudhat a másik pasi amit én nem? El van tőle ájulva.Attól hogy 10 évet járt fősulira, semmivel sem jobb mint én
2016. febr. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!