Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyéjszakást kedvelő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakást kedvelő lányok, nektek nem hiányzik a szerelem és komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Lányok, akiknek inkább az egyéjszakás, vagy rövidebb, néhány alkalmas szexkapcsolatokat élvezik, nektek nem is hiányzik a szerelem és a komoly tartós kapcsolat, vagy azért szeretnétek ilyet, csak kiélvezitek azt is, amíg máshogy alakul az élet?

2016. febr. 22. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt idő, amikor nem annyira a szerelem és a komoly kapcsolat hiányzott, az egyéjszakásoknak más szerepe volt az életemben. Konkrétan két ilyen korszakom volt. Ma már inkább elköteleződött kapcsolatot igénylek.
2016. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan időszakom, amikor ebben éreztem jól magam. És nem, akkor abban az időszakban egyáltalán nem hiányzott a szerelem, komoly kapcsolat. Úgy általában persze, a jövőre nézve szerettem volna, ahogyan most is majd egyszer valamikor szeretnék gyereket, de ezt nem a jelenben, most kifejezetten ellene lennék a dolognak. Az egyéjszakásoknál is kb így voltam, szabadon, barátokkal, esetenkénti hódításokkal (azért nem volt olyan nagyon hosszú az az időszak, és a férfiemberek száma is bőven 5 alatt maradt, tehát nem is biztos, hogy az én válaszomra vagy kíváncsi), de alapvetően egy párkapcsolat, szerelem nem hiányzott.
2016. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kedveli az a lány az egyéjszakást, csak sokáig van hülyítve a másik által. Ezt is érdemes figyelembe venni. Itt a kérdés az lenne, hogy pontosabban mikor jönnek rá lányok arra, hogy már milyen típusú surmókkal nem foglalkoznak a jövőben.
2016. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most nem vágyok szerelemre,nagyon jól érzem magam szingliként.De ahogy már írták előttem,ez időszakos dolog.

19L

2016. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányzik, ezekben is megvan az olelgetes puszi simogatás ha olyan a partner. Nem is vágyom ezekre mégis megkapom. Nem vagyok lekötve szabad vagyok és még szex is van törődéssel, miért is hiányozna
2016. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!