Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, hogyha az iwiw lovehun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogyha az iwiw lovehunter alkalmazásán bejelöl valaki, vagy visszajelöl, és én ez alapján írok neki? (persze nem tolakodóan)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz,sok sikert :D
2010. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért találták ki az összes ilyen progit mint a lovehunter. Ha bejelöl akkor már az egy jelzés, h érdeklődik. Ha irsz neki akkor vszinü h nem fog elküldeni a p.cs.ba. Hajrá! Aztán oszd meg a tapasztalatot!
2010. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz csak szinte semmi értelme írogatni.

Csak hülyülnek.

2010. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akk is ha nem 12 - 16 évesek?

Tapasztaltad már?

2010. ápr. 1. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:
az tény, h van aki unalombol kattintgat ide-oda,az ugy is ki fog derülni ha irsz neki üzenetet. Már hallottam illetve olvastam olyat (pont a gyik.hun), h a mostani párját a csajokéspasik alkalmazásban sikerült megtalálnia. De ne mi döntsük már el helyetted. Egy üzenetbe nem fogsz te sem ő sem belehalni. Mi a legrosszabb ami történhet?? Nem ir vissza, vagy megmondja h bocs de nem kellesz mert ez van az van. És a lovehunter inkább a komolyabb párkapcs megtalálására van kitalálva mint a Cs&P! Hajrá!
2010. ápr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!