Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt vettem észre, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre, hogy csak az olyan lányok iránt érdeklődök, akik szerénynek tűnnek. Ez azért lehet, mert nincs önbizalmam ilyen téren, és úgy gondolom, hogy ha nincs elszállva magától, akkor talán beéri kevesebbel (velem) is? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
17F
2010. ápr. 1. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy lehet hogy azért, mert nem akarsz egoista/felvágós ribancokkal járni. és szerintem ez teljesen normális. mert nekik csak a nagy raj arcok jönnek be, a BMWjeikkel meg az ed hardy pólóikkal
2010. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez is benne van az biztos.
2010. ápr. 1. 19:33
 3/8 anonim válasza:
Ne kapkodj! Később még nagyon örülnél egy szerény lánynak.
2010. ápr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én most is olyannak örülnék.
2010. ápr. 2. 13:07
 5/8 anonim válasza:

Hello!

Nekem nincs gondom az önbizalmammal,soha nem is volt.Jól nézek ki,jó a dumám és nekem is a szerény lányok jönnek be.Azok a cukik!

2010. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia 17/L vagyok, és én is a szerényebb fiúkat szúrom ki magamnak...Csak mindig úgy járok hogy túl szerény és nem mer odajönni :S :D De én ezt tudatosan teszem, mert nekem nagyon nem jönnek be a mostani "divat" szerint öltözködő, felvágós kisfiúk.. És ha egy ilyen néz ki magának már csak azért se figyelek rá..:D

Szval szerintem semmi baj azzal hogy szerényebb lányokat keresel, sőt velük jársz csak igazán jól :)

2010. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. ápr. 4. 18:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Hehe a szerényebbek a legszebbek ezt tanuld meg...:P:P17/f
2010. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!