Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hivott egy srac,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hivott egy srac, akirol megtudtam, hogy azokat a lanyokat szereti inkabb, akik kicsit k. urvasan oltoznek; a kerdesem, mit vegyek fol?

Figyelt kérdés
2016. márc. 4. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, amit szoktál.

Ne hogy már ne add magad egy pasi miatt.

2016. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha te alapbol nem oltozol k* vasan es randira hivott akkor ugy tetszel neku ahogy vagy.
2016. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Add magadat! Ráérsz az ágyban k**va lenni, ha akarsz.
2016. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad, ne neki akarj megfelelni. Ha nem vagy neki jó önmagadként, akkor fölösleges teperni, ha jó vagy, akkor meg önmagadként is jó leszel.
2016. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sima regular öltözék.
2016. márc. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ruhát.
2016. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Hűűűű, igen tetszenek nekik akik Kásan öltöznek, viszont gondolom nem a komoly kapcsolataiban tudná őket elképzelni, őket maximum egy cumi erejéig, vagy picit többre, de nem kapcsolatra!

Add magad, ha nem kellesz neki úgy ahogy vagy, egy egyszerűbb ruhába, nem az akit az Isten neked szánt, és akkor nem kár érte kicsit sem!

2016. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért, hogy megfelelj neki, ne öltözz olyan ruhákba, amikben esetleg nem érzed jól magad.

Ha van hozzá kedved, akkor öltözhetsz egy kicsit kihívóbban, miért is ne járhatnál a kedvében?

2016. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

micsoda béna szöveg volt ez a sráctól RANDI ELŐTT meg egyáltalán.


én még sose mondtam senkinek, akitől akartam valamit, hogy az ilyen meg olyan srácok jönnek be. majd teszek róla, hogy észrevegye, hogy személyesen ő bejön-e vagy nem.


ha vagyunk olyan viszonyban, megmondanám neki, hogy bőven talál ilyen lányt, sok szerencsét.

2016. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es nem o mondta, hogy milyen csajok jonnek be neki, hanem egy ismerose, amikor mondtam neki, hogy elhivott.
2016. márc. 4. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!