Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mire véljem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mire véljem ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

pár hónapja ismertem meg egy srácot, találkozgattunk, minden nap beszéltünk, együtt is aludtunk. Ő keresett többnyire engem, ő hivott el találkozni. Én elég félénk vagyok, így magamtól sosem csókoltam/érintettem meg, csak ha ő lépett. Aztan jött a "nagy beszélgetés", hogy merre tart ez. Én úgy vettem, hogy ő nem akar tőlem komolyat, ezért mikor megkérdezte, hogy érzek, rávágtam, hogy haverságot. Mondta, hogy ő is így érezte, hogy ezt érzem, és ő is hasonlóan gondolkodik erről. Azt hittem, hogy ezek után is naponta fogunk beszélni, hiszen akkor már "haverok" vagyunk, ennek ellenére, nem keresett, aztán mikor én kerestem, nem tűnt lelkesnek. Mi lehet? nekem hiányzik, hogy beszélgessünk


23L


2016. márc. 5. 23:26
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
100%

szerintem ő jóval többet érzett

és a haverság szóval,összetörtél benne valamit

2016. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászóló fején találta a szöget.
2016. márc. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kényszeredetten mondta,hogy ő is csak haverságot érez,de ez nem volt igaz.
2016. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Igaza van az elsőnek.

Mikor te haverságot jelentettél ki nem fog szerelmet vallani neked.

Szerintem ez tök egyértelmű, hogy nem keres ilyen helyzetben.

Tehát ő mindig érintett téged és csókolt, te meg azt hitted haverkodik?

Szerintem tanulj az esetből és legközelebb azt válaszold amit tényleg érzel és gondolsz.

Mond azt, hogy kicsit visszahúzódóbb vagy és nem megy a kezdeményezés ezért tűnhet kicsit hidegebbnek a jelenléted amikor együtt vagytok.

2016. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Ahhhj, mintha csak én tettem volna fel a kérdést! :/

Én is ugyan ezt rontottam el.

És már mi sem beszélünk...:(

Tuti, hogy az lehet, hogy ő nem csak haverkodni akart. De akkor azt nem értem, hogy miért nem mondta meg neked? Gondolom az elutasítás miatt.


Ha nagyon nincs kivel megbeszélni a problémádat és egyedül érzed magad, akkor írj nyugodtan.


L/24

2016. márc. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez a kérdés volt már, és akkor is megmondtuk, hogy béna voltál, és hazug! Ő többet akart, de nem látta rajtad a jelét, hogy te is akarnád, aztán meg ráadásul azt mondtad neki, hogy csak haverként tekintesz rá. Szarügy.
2016. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
De ezeket a dolgokat rendbe lehet hozni ha igazából te is többet érzel csak féltél bevallani.Ha viszont tényleg csak haver volt neked akkor felejtsd őt el.
2016. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mert, mikor elkezdte a nagy beszélgetést, mondta, hogy nem szerelmes, de azért nem is régóta ismerjük egymsát stb..és nekem ebbőől az jött le, hogy ő nem akar semmit, így rávágtam "A" válaszomat.
2016. márc. 5. 23:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor kölcsönösen becsaptátok egymást gyávaságból,ezt rendbe kell hozni mert lehetne közös jövőtök.
2016. márc. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt már kint ez a kérdés pár napja, vagy talán egy hete...
2016. márc. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!