Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya dolog két nővel randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya dolog két nővel randizni?

Figyelt kérdés
Nincs még semmi csak találkák, ha van két lány aki szimpi és találkozgatok veluk ez nem fer dolog lenne? Mikortól lenne csúnya dolog már?
2016. márc. 13. 10:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A nők nem ezt csinálják. Vagy van kémia vagy nincs kémia. Ezt az első randin eldöntik. Ha van akkor nincs másik pasi. Ha nincs akkor nincs több tali+ mész barátzonába
2016. márc. 13. 11:47
 12/20 anonim ***** válasza:

az egy dolog, hogy találkozol mással is. folyamatosan párhuzamosan találkozni viszont degradáló. ne reklámozd előttük!


legutóbb, amikor találkát beszéltem meg valakivel, akit komolyan vettem, még a találkozó előtt megszakítottam minden levelezőpartneremmel a kapcsolatot. meg is írtam nekik, nem csak úgy eltűntem.


N

2016. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12. Mondom a nők nem ilyenek.
2016. márc. 13. 11:56
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

11,


nem teljesen.


1. van, akiben egyáltalán nem látsz potenciált, esetleg kifejezetten kínos volt eltölteni az 1. 2 órát is. hidd el, nincs értelme mindenkinek többször "esélyeket adni". ki az, aki önként belemenne egy kényelmetlen helyzetbe? a hozzáállást sokszor így is le lehet venni, nem mindig az számít, mennyire érdekesek a sztorijaid vagy az életed, vagy mennyit bókolsz.


2. aztán van olyan, hogy jól elvagytok, kedveled, de nagyon más, mint te. ilyenkor lehet második találkozó, mert nem tudom, mennyire fontos ez az eltérés. a lényeg úgyis az, milyen hangulatba hozzuk egymást.


3A. aztán van a helyzet, amikor fellelkesedsz. de jó! ebben ő is olyan, mint én! pont ezeket szeretem én is! a számból vette ki a szót. ilyenkor tudod, hogy kérsz még ilyet, mert finom.


3B. ez az a változat, amikor a másik mássága vonz. milyen impulzív! milyen keveset problémázik! pont az van meg benne, ami belőlem hiányzik! többet akarok róla megtudni, ő hogyan gondolkodik, és miért úgy. a végkimenetelt nem lehet megjósolni, de ha meg tudnád, akkor is mész a mágnesed után.

2016. márc. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez a film pontosan erről szól:


[link]


Rettenetes film, egyetlen poén van benne, hogy tökéletesen mintázza a mai nők párválasztási szokásait. Nyomul rá két közel tökéletes férfni, de ő tényleg mindenben 100%ig komparálja őket mint egy robot. Ja igen és hajlandó lenne (természetesen) dugni is velük mert hát pő modern nő.


A film tényleg szörnyű, de tapasztalan már ilyet a való életben is szóval erről ennyit.

2016. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"tökéletesen mintázza a mai nők párválasztási szokásait" - egy tapasztalat miatt ne legyenek előítéleteid. kettő miatt se. baszott sértő arra nézve, aki ilyet nem csinál. hiába a "tisztelet a kivételnek."


én sem gyalázom a férfiakat, hiába volt pár rossz tapasztalatom pár fasszal.

2016. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"A nők nem ezt csinálják. Vagy van kémia vagy nincs kémia. Ezt az első randin eldöntik. Ha van akkor nincs másik pasi. Ha nincs akkor nincs több tali+ mész barátzonába"


Te ezt honnan szeded? Nem így csinálják. Hidd el, tudom, mivel nő vagyok.

Randizok egyszerre több férfival is, és a teljesen egyértelmű eseteket leszámítva, amikor semmi kémia nincs, olyan 3-4 randi után tudom eldönteni, hogy szeretném-e komolyabbra venni a kapcsolatot. Ha igen, akkor le a többi jelölttel megszakítani a kapcsolatot.

Neked is így kell tenned. Amíg csak randizol, az nem gond.

2016. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha egyiknek sem hazudsz, akkor nem gáz. Nyugodtan lehet több emberrel ismerkedni egyszerre, ha korrekt vagy. De ha valamelyikkel komolyabbra fordul a dolog, akkor már elég gáz.
2016. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Most mi a gond?

Ha egyikkel sem fogadott hűséget, akkor miért baj ha kettővel találkozik egyszerre? Ez nem számít megcsalásnak.

2016. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Deeee, a nők ilyenek, sőt!

Egy két kivételt leszámítva úgy dobják a pasijukat, ha már biztos a másik.


Egyszerűen ne tudjanak egymásról, és ha már megérett a dolog, akkor egyszerre is ágyba viheted őket. Ugyanúgy, ahogy ők csinálják.

2016. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!