Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tényleg összejöhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg összejöhet Palvin Barbi és Lewis Hamilton?

Figyelt kérdés
Szerintem fel van fújva az egész, de kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is :D

2016. márc. 15. 12:17
 1/10 anonim válasza:
Jó reklám mindkettőjüknek, ha nem is évekre de hónapokra egész biztos összejönnek majd vagy összeboronálják őket a látszatot fenntartva.
2016. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de engem őszintén nem is érdekel a legkevésbé sem :D


Engem az autózás érdekel, az király, de a többihez konkrétan semmi közöm.

2016. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én csak azért vagyok rá kiváncsi mert régen Palvin olyakat nyilatkozott hogy magyar férfi kell neki,meg hogy azt sem bánja ha utcaseprő a kedvese stb :DDD azért sztem átgondolta ő ezt :DDDD
2016. márc. 15. 12:54
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Palvin Barbirol nem hinnem, h barmit is kepes lenne atgondolni :D Amugy meg, kit erdekel?!
2016. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, hogy érted azt hogy nem hinnéd hogy bármit is képes lenne átgondolni? Fejtsd ki bővebben légyszi :D
2016. márc. 15. 13:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel :) Inkább a saját életemmel foglalkozok, mint másokéval. Ugyan ezt javaslom neked is :)
2016. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel?
2016. márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ugy ertettem, h nem tartom egy agytrosztnek :D Ahhoz kepest, h azt mondja, h magyar palival jonne ossze, kavart a one direction egyik tagjaval...az se magyar. De amugy kit erdekel :D
2016. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem! Nem mondhat ellent önmagának Palvin Barbi! Tessék csak találni magának egy szép, derék magyar férfit! Itt is van kapásból Andrew G. Vajna! Ő aztán hozzáillik! Nehogy már egy brit autóversenyzővel járjon, mert az milyen tré! :D

Na jó, csak ironizáltam! Őszintén: nem érdekel, kivel jár... .

2016. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9!

A Tímeja férjét te csak ne ajánlgasd itt boldog boldogtalannak. Ejnye már! :D


Nem tudom, de megmondom őszintén, hogy nem is érdekel.

Az nagyobb szenzáció lenne, ha az itteni alacsonyocsmánnyal jönne össze.

2016. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!