Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csendes nőre miért csodálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendes nőre miért csodálkoznak rá? Mintha valami fura dolog lenne, úgy kezelik.

Figyelt kérdés

Baj egyáltalán, hogy ha valaki nagyon keveset beszél?

Idegenek társaságában, 4

És ismerősökkel is szűkszavű.


Ez tényleg olyan fura másoknak?

Miért?


2016. márc. 16. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Mert a nõk általában hangosak és beszédesek.
2016. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek többsége nem ilyen, és ha ilyennel találkoznak, nem tudják hova tenni. Én is ilyen vagyok, nehezen nyílok meg, társaságban alig lehet 2 szót kihúzni belőlem. Ez ismerkedésnél is baj szokott lenni, sosem tudom mit mondhatnék a másiknak...
2016. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és sokszor kezelnek úgy, mintha csodabogár lennék.
2016. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csendes, zárkózott, túlságosan is tartózkodó nő kizárólag azt a képet mutatja a külvilág felé, hogy vagy foglalt, vagy nem élvezi a társaságot, ami körülveszi őt. Ha sokadjára sem tud felengedni a ridegségéből, akkor búcsút kell intsünk egymásnak. Eddig is elég hamar kipottyant a tágas baráti/haveri körünkből (kb. 12-15 fő) ez a nőtípus, a túlzott merevség riasztólag hat. (A teljesen hétköznapias, nem nagyszájú, ám mégis kommunikatív, "arany középúti" lányok érdekes módon megmaradtak.)
2016. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ~OnLány~ ***** válasza:

Nincs azzal baj,ha valaki csendes és félénk.

Idegen társaságban én is nehezen engedek föl,de ismerősök között is szűkszavú..mondjuk azért az már nehéz eset.

Én a barátok előtt hangos és bőbeszédű vagyok,hiszen őket már ismerem,de ha ismeretlennel csak pár szót is,de beszélgetni kell.

Akkor hogy barátkozol?

2016. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ipkisszel értek egyet. Nem baj a csendesség, de viszont mást éreztet.
2016. márc. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ez ismerkedésnél is baj szokott lenni, sosem tudom mit mondhatnék a másiknak..."

Ez azért már picit fura lenne. Hiszen ha ismerkedsz valakivel, akkor valamennyire nyilván tetszik és szimpatikus, tehát akarsz róla többet tudni, kérdezel, meg gondolom ő is kérdezget.

Aztán innentől már kapcsolódnak egymásba a témák, hogy "jaj igen a múltkor is hogy jártam", meg "érdekes, hogy ezt mondod, mert erről nemrég beszélgettünk a haverokkal és ott az volt az uralkodó vélemény, hogy..."

Nem hiszem el, hogy nincs semmiről véleményed, nincs semmiben tapasztalatod. Nem bántásként mondom, csak gondolj bele, mindenki ezekről tud beszélni. Ideákról, történetekről, tapasztalatokról... Ilyenjei pedig mindenkinek vannak.

2016. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!