Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 feletti nők: Pozitív érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nők: Pozitív érzés vagy illúzióromboló az, ha egy srác randi előtt hangsúlyozza többször is, hogy neki mindenképpen a külsőtök lesz a döntő? Őszintén, várjátok az ilyen randikat?

Figyelt kérdés

- számára teljesen mindegy az, hogy: kedves, odaadó, kitartó, művelt, hűséges típusok (stb.) vagytok, első helyre számára mindig a vizualitás kerül. Fog ez a szemlélete változni a randi utáni min. 6 hónapban?

Srácokat megkérem, hogy ne válaszoljanak. Köszönöm.

28 L



2016. márc. 18. 08:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Hacsak nem egyéjszakás kalandot tervezek vele, én ugyan el nem mennék ilyen emberrel randizni... És ezt úgy mondom, hogy nagyon is odafigyelek a külsőmre, de én társat keresek, és nem egy kisfiút, aki élő szexbabát akar, amit megun, ha már nem elég új.
2016. márc. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

rosszul hangzik. ha olyanom van és tetszik, lehet, hogy találkoznék vele egyszer. ha élőben továbbra is ezt látom rajta, akkor ennyi volt akkor is, ha tetszik neki a külsőm.


ha ezen kívül semmi más nem érdekes neki, akkor vagy csak szexet, vagy csak kirakatbabát akar. én meg nem.

2016. márc. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek az előttem szólókkal: Az ilyen egy dugásra jó, másra úgy látszik, nem nagyon.
2016. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkinek számít a külső, nekem is. Lenne annyira csúnya pasi hogy amiatt utasítom el. De ezt hangsúlyozni nem tudom mennyire okos dolog, annak ellenére hogy őszinte. Minimum illúzióromboló, én valószínűleg inkább hagynám a francba.
2016. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

Egyetértek a többiekkel.

Ilyennel max egyéjszakást vállalnék be, mást semmiképp!

Szerintem ez a szemlélete nem fog változni.

34N

2016. márc. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
43%

Tartós kapcsolatra nem lesz alkalmas. Életképes a dolog.

Itt gyk-n is megesik, hogy férfiak írnak, hogy a párjuk felszedett 5 kilót és teljesen kiábrándulnak belőle. Hát ez lesz a sorsa ennek a kapcsolatnak is.


Pedig az ember változik, néha magára szed, ha olyan az életkörülménye, hormonális okokból is változik a teste és akkor azonnal mehet is a kukába?

Ez hosszú távon nem fenntartható.

2016. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

El sem mennék a randira.,

Nem azért, mert olyan ronda vagyok, hanem nem érdekelnek az ilyen felületes emberek.


Vagy megviccelném. A legjobb formámat hozva elmennék a randira, és ha megfelelek neki, akkor sajnálattal közölném, hogy viszont nem üti meg az én mércémet.

2016. márc. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Akarmennyire is amitjuk magunkat, a kulso nagyon is szamit, es aki mast mond, az hazudik :) A kerdesre valaszolva attol fugg, h a srac menniyre ismer mar. Ha tudja, milyen a szemelyisegem, de ettol fuggetlenul csak a kulsom erdekli, akkor tuti csak egyejszakas kalandot akar. Ha en is azt akarok, akkor belemegyek nyilvan, de ahhoz a pasinak is extran jol kell kineznie, nem pedig az lesz, h egyoldaluan csak az en kulsom legyen jo, o meg vmi rondasag.

Ha komoly kapcsolatot szeretnek, akkor nem huznam az idomet a pasassal.

Ha nem ismerne a srac eleg jol, akkor persze, pozitivnak szamitana, ha csak a kulsom alapjan akarna talalkozni, hiszen nem ismer elegge. Ha megismer es azok utan is csak a kulsom erdekli, akkor vagy egy felszines idiota a pasi, vagy szinten csak egyejszakas kalandot akar. 33N

2016. márc. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

Az egyik előttem szólóhoz hasonlóan én is pofára ejteném az ilyen srácot. Mármint ha lenne rá időm, hogy egyáltalán találkozzak vele.

Alapjában véve minden férfinek fontosak a külsőségek, és minden férfi ugyanazt akarja a nőtől. Azért, mert ők így működnek. Később átalakulhat a dolog komoly kapcsolattá, szerelemmé, de náluk akkor is a testi vonzalommal kezdődik a dolog. Ennek ellenére aki nyíltan ennyire felszínes, és ennyire csak a külsőségekre hajt, az nálam az egyéjszakás kategóriához is kevés. Akinek mindegy, hogy mi van a másik emberben belül, az valószínűleg ő maga is üres...

2016. márc. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem, nem, nem. 31/nő
2016. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!