Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, most őszintén ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, most őszintén ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy randiztok egy 22 éves sráccal. Jól el vagytok, élvezitek a társaságát, jókat beszélgettek, szóval minden jól alakul. Ezután mit reagálnátok, ha a srác normálisan elmondaná, (nem áldozatként beállítva magát), hogy neki sajnos még sose volt kapcsolata, sőt nem is csókolózott. Ti ezek után hogy reagálnátok? Nagyon csökkennének az esélyei a srácnak, semlegesek lennétek, vagy még esetleg pozitívumként is értékelnétek? Köszi az őszinte válaszokat!

2016. márc. 21. 21:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Semleges lenne.


20N

2016. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Abszolút normálisan viselném. A párom 29 éves, én vagyok a második hosszabb kapcsolata, az előző is csak 9 hónapig tartott. Amúgy kb olyan idősen veszítette el a szüzességét mint te vagy, szóval nem gáz.
2016. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Azt hogy első randin, ha ÉN nem kérdezek rá, akkor NEM kell az orromra kötni. Persze vannak széplelkű, empatikus, megértő lányok. De azért sok lány azon agyalna, mi a csuda lehet benned a bibi, amiért csak most alakul valami.


Szerintem amíg alakulóban van a dolog, addig ne azzal hozakodj elő, hogy nincs tapasztalatod. Mert az esetek többségében a defektet fogják keresni. Majd ráér akkor amikor már közvetlenebb a viszonyotok és sokat már nem nyom a latba.

2016. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csökkennének az esélyei, sőt még mondhatnám azt is, hogy pozitívum, hogy nem húzta végig a fél város lányait.

Hú most milyen furcsát mondtam, mi?:D

Amúgy ha tetszik a személyisége, vannak ambíciói, tervei, jól lehet vele kommunikálni, akkor semmi akadálya nincs, hogy tovább ismerkedjünk.

De tényleg nem kell első alkalommal az orromra kötnie, hogy még nem volt senkivel, ez olyan hangulatromboló. Miért kéne az első randin szóba jönnie a szexnek, nem ér rá később?

Na, szóval egyáltalán nem lenne vele semmi para.

2016. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nyilván így értettem, 3-as :)
2016. márc. 21. 21:35
 6/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ok, sorry már hajnal óta talpon vagyok és azt hiszem agyam értő és értelmező része már kezd sztrájkolni.
2016. márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha így értetted, akkor semmivel sem csökkennek az esélyei.


Nekem egy sok évig tartó kapcsolatom volt, ahol a fiú 22 évesen szűz volt még.

2016. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
Hmmm... igazából ez egy olyan dolog, ami tálalás kérdése. Tehát lehet úgy és olyan körülmények között ezt felhozni, hogy még jól is jöjj ki belőle. (már ha nem egy kedves és megértő lányba sikerül botlani)
2016. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem járnék veled én tapasztalt férfit akarok.
2016. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem gond. Ez egy állapot, amit nem kell tullihegni. Megmondanám, hogy: rendben van *mosoly*, egyébként még én sem. Úgyhogy pláne nem gond.

21/l

2016. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!