Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam kétszer egy férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam kétszer egy férfival, de nagyon elrontottam, túlságosan nyomulós voltam, és azt mondta, hogy felejtsem el őt. Mit tudnék csinálni, hogy kapjak még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Igazából tetszettem neki, szex is volt, csak azzal rontottam el,hogy állandóan hívogattam. Szeretném bebizonyítani neki,hogy nem egy gyerekes kis k... vagyok.
2016. márc. 26. 10:46
 1/6 VirágésBence ***** válasza:
Vagy felveszi egy hét múlva csak úgy és ad még egy esélyt, de ehhez elég nagy csoda kell, vagy nem tudsz tenni semmit, ez már elúszott.
2016. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, hogy elhiszed, hogy a hívogatásaid miatt lépett le. 2 randi után megfektetett, valószínű ennyit szeretett volna. De lehet, hogy még párszor gerincre vágott volna, de látta, hogy igencsak tapadós vagy, és inkább keresett mást.
2016. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Legyen már annyi önbecsülésed, hogy nem alázod meg magad még jobban. Igen, tetszettél neki, de csak annyira, hogy megfektessen. Ennél többet nem akart, és nagyon ügyesen elérte, hogy te gyere ki hibásként a helyzetből.

Hidd el, akkor is ugyanez lett volna, ha nem hívogatod, csak akkor más ürügyet talált volna.

Az alaphelyzet az, hogy te komolyabbat szeretnél, ő meg nem. Ezen változtatni nem tudsz. Minél jobban erőlteted, annál jobban megalázod magad.

2016. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként elárulom, hogy ha egy férfi tényleg akar valamit egy nőtől, akkor egyáltalán nem bánja, ha a nő hívogatja, sőt örül neki. Ezzel elriasztani nem lehet senkit!

Ne hidd el, hogy te hibáztál!

2016. márc. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Kamu a kérdés.
2016. márc. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
7%
Rögtön aláfeküdtél. Khm... Már bizonyítottad, mi vagy.
2016. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!