Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felnőtt (pl. min.24éves) nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt (pl. min.24éves) nők! Nálatok mi az "elvárás", hogy mikor legyen az első a. ) érintés, b. ) csók, c. ) ölelések, d. ) szex?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ennek nincs rögzített szabálya, meg attól függ, hogy alakulnak a dolgok, stb.

De azért biztos vannak ilyenek, hogy pl. 'jaj, nem is ért hozzám a köszönésnél, akkor biztos nem is jövök be neki', vagy egy felső korlát, hogy pl. azért ha az X-edik találkozásnál se csókolt még meg, akkor ...


1. feladat: ti milyen számot írnátok az X helyére,

2. feladat: mit írnátok a ... után. Pl.: 'akkor biztos nem tetszem neki, ezért akkor inkább hagyom a francba / rákérdezek / otthon sírok a takaró alatt'. Vagy 'akkor biztos nyámnyila, ezért hagyom a francba / rákérdezek / kezdeményezek / otthon sírok a takaró alatt / stb.'



#szex #nők #csók #UFO #fill the gap
2016. ápr. 5. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az nagyon jó :) . Ha kapcsolatról lenne szó, akkor:

a.)-b.) első két-három randi alkalmával azért jól esne,

c.) kb. 2-3 hétig,

d.) első szex kb. 3 hét-egy hónap után, de lehet több is :)

2016. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nincs elég önbizalmam, hogy érdemben válaszoljak erre a kérdésre úgyhogy inkább megyek és otthon sírok a takaró alatt.
2016. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: azért próbálja kerül a srác a "megfoghatom a kezed?", "megcsókolhatlak?", "mikor szexelünk?" kérdéseket, hanem inkább próbálkozzon: nyúlkáljon, hirtelen kapja el az ajkaimat beszélgetés közben (főleg, amikor padon egymás mellett csücsülünk) egy puszira, csókra, öleljen, érintsen finoman először, majd férfiasan, határozottan :) Első szexnél is egy kellemes program keretében (pl. film nézés) csókoljon, közeledjen, vállaimon játszodjon ujjaival, hajamba túrkáljon egy kicsit, simogasson és úgy szépen haladjon :), persze közben én is viszonzom :)
2016. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs erre szabály. Eleve lehet olyan az első randi hogy mondjuk előtte kollégák voltatok hónapokig, túlvagytok jópár beszélgetésen, egyértelműen vonzódtok egymáshoz - ilyenkor akár az első randin is lehet szex. De ha az első randin találkoztok először vagy másodszor, akkor lehet hogy még az érintés is korai. Szerintem ezek a dolgok mindig adják magukat, nem kell agyalni rajta.
2016. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 :)


#3 nem arról van szó, hogy ha nekem már igényem lenne ezekre, akkor hogyan csináljam - azt köszönöm, de valahogy megoldom:)


A kérdés arról szól, hogy mi van akkor, ha nekem még nincs rá igényem, mert az én természetes "ritmusom" lassabb:


- pl. tök ismeretlen nővel szemben nem szoktam fizikai érintkezést kezdeményezni (puszi vagy akár kezet nyújtani - természetesen ha a másik kezdeményezi, azt elfogadom).

Ez nekem természetes, mert engem még erre tanítottak, de másnak meg tapasztalatom szerint nem. Tehát pl. az érintett korosztály hogyan reagálja le, ha megismerkedésnél valaki ilyen "távolságtartó" (mit gondol magában?). Kell-e nekem változtatnom a megszokásaimon, vagy ez még teljesen rendben van, ettől még nem kezd el a nők agya kombinálni és azon rugózni, hogy na most mi a probléma?


- akkor szeretem átölelni, és (később) megcsókolni a lányt, amikor már egy kicsit túl vagyunk a szimplán "bejön" szintnél, és valami komolyabb kezd kialakulni. Ez - nagyon kivételes eseteket leszámítva - jellemzően nem az első 2-3 randi.

Meddig "húzhatom" a dolgot anélkül, hogy a nő vagy saját magában vagy az én "férfiasságomban" kezdjen el kételkedni? Bízhatok-e benne, hogy ha közben láthatóan haladunk valamerre, akkor nem kezd el azon aggodalmaskodni, hogy de miért nincs csók? Vagy ha elkezd, akkor rá fog-e kérdezni?

Vagy ha nem, akkor ezek szerint nekem kellene felhoznom a témát egy közepesen idétlen beszélgetés keretében, hogy ok, most már látom, hogy te szívesen továbblépnél - én viszont nem vagyok az a kapkodós fajta, nem azért, mert nem jössz be, szimplán én a kapcsolat alakulásának más fázisában szeretem ezt megtenni.

Ha erre tényleg szükség van, akkor várhatóan kb. mikorra számítsak rá, hogy ezt le kéne tisztáznom?

Mi az erre várható reakció?


- egy kapcsolatban a szexet meg végképp akkor szeretem megejteni, ha már tényleg megvannak ennek az alapjai. Tudom, ez ilyen "puhap.csű" hozzáállás, de az a tapasztalatom, hogy egyetlen alakuló kapcsolatomnak se tett jót az idő előtti szex. Szóval ha tényleg komolyan gondolom, hogy ebből akár hosszútávon is lehet valami, akkor szeretném ennek megadni a módját.


Viszont ha a másikban meg ez úgy jön le, hogy: 'ez nem akar szexelni velem, akkor biztos ... akármi van', akkor probléma van.

Mikortól számíthatok erre a problémára?

Számíthatok rá, hogy ha ez probléma, akkor a másik felhozza, vagy nekem kell "megelőző" csapásként tisztáznom ezt?

Ha tisztázom, hogy én ilyen kis "komótosabb" emberke vagyok, ami a párkapcsolat építését illeti, akkor milyen reakciókra számíthatok?

- elhiszi nekem, és elfogadja?

- elhiszi, és nem fogadja el?

- azt hiszi, hogy kamuzok (hiszen 'minden férfi csak dugni akar'), és akkor megindulnak a fejében az összeesküvés-elméletek?


Tehát kb. erről szólna a kérdés jobban kifejtve.

2016. ápr. 5. 17:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érintés mindenképpen első randin (bemutatkozásnál/köszönésnél kézfogás vagy arcrapuszi). Csók kb 3-4. randin, persze attól is függ milyen gyakran találkoztok, beszéltek, pl két randi között, ha sokat beszélgettek telefonon, interneten, akkor már jobban lejön, ha igazán bejössz a másiknak. Az ölelés szerintem a csókkal együtt jön. A szex meg, hát. Az úgy jön. Mondjuk az első csók után talán egy hónapon belül.

Én mondjuk nem esnék kétségbe, ha nem ebben a tempóban haladnánk. Rá biztos nem kérdeznék, és a takaró alatt se sírnék. Persze van azért az az idő, ami után tuti lelépnék, ha nem kezdeményezne a fickó, mert nem szeretem a tutyimutyi típusokat. Én mondjuk nem játszmázok, de sztem teljesen egyértelműen látszik rajtam, na bejön az illető, szóval arra nem lehet fogni, ha mondjuk fél a visszautasítástól, mert nem biztos, hogy tetszene nekem a közeledése.

26/N

2016. ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!