Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most vajon mi történt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vajon mi történt?

Figyelt kérdés
A hétvégén megismerkedtem egy pasival,hétfő óta beszélgetünk. Többször mondta a két nap alatt, hogy talalkozzunk, de mondjam én, hogy mikor. Végül megegyeztünk abban, hogy ma késő délután találkozunk. Ennél konkrétabbat nem beszéltünk, gondoltam majd ma - csakhogy egyáltalán nem keres, pedig szinte egész nap elérhető. Most vajon mi van? Meggondolhatta magát?

2016. ápr. 6. 17:53
 1/9 aperitif ***** válasza:
100%

Aha. Én egy időbe rendszeresen ilyen pasikba botlottam bele. Napokig dumáltunk a neten, majd megbeszéltük, hogy teszem azt jövő szerdán találkozunk. Akkor még egy pár napig beszéltünk, majd hétfőn, de legkésőbb kedden úgy eltűnt a pasi, mint szürke szamár a ködben.

Volt, akiről soha többet nem hallottam, volt, aki két hét múlva került elő, és ott akarta folytatni, ahol abbahagyta. Sose fogom megérteni, hogy mi történt ilyenkor. Megijedt? Megbánta?

2016. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Esetleg írjak neki én, hogy mi a helyzet? Vagy várjam, hátha ő jelentkezik?
2016. ápr. 6. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én rákérdeznék, szerintem nem ciki, legfeljebb neki. Lehet arra kíváncsi mennyire gondoltad komolyan.

Kérdés mikor akarsz már vele találkozni, mert mostmár késő van picit...

N

2016. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán tőled várta volna, hogy jelezz. Elvégre meghagyta neked az időpontválasztás lehetőségét.
2016. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írtam neki végül tegnap este, hogy mi a helyzet. Azt mondta, várta, hogy írjak neki. Bár úgy gondolom, ha nagyon látni akart volna, akkor írt volna, hogy mi van, szóval a kérdés tisztázatlan maradt :(
2016. ápr. 7. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

aki képtelen egy találkozóra helyszínt meg időpontot megadni,azt nem érdekled igazából! akármennyire is az ellenkezője látszik,vagy gondolod!


egy pasi igenis ezekután kezdeményezzen.


Tettek számítanak.Neten felesleges beszélgetni,minimum hívjon fel,mert a hangod akarja hallani.

2016. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl sokat kombinálsz.

Most azt gondolod, tuti nem volt fontos a dolog. De ennyi erővel ő is gondolhatja ugyanezt, mert ha olyan fontos lett volna a tali, írtál volna neki szerda délelőtt, hogy hé, akkor mi lesz végül.

A pasik nem jók a gondolatolvasásban, de mi ezt elfelejtjük mindig. :) Ő pont azt mondta, amit gondolt. Felajánlotta, hogy találkozzatok --> jófejségből mondj te időt --> nem mondtál, nem kerested --> nem fog könyörögni. Ennyi.

A férfiak egyszerűek, mint a bot. legközelebb fixáljatok előre időpontot, vagy ne legyen ciki rákérdezni. :)

2016. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem akart találkozni. Tudta te mikor érsz rá,és erről lecsúszott.Én ilyen után kiábrándulnék,mert nem volt töke találkozni.


Next one please.

2016. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha nagyon akarta volna, akkor rajta lett volna a témán. meggondolta magát.
2016. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!