Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön ha egy fiú különleges? Mik azok a tulajdonságok, ami miatt különlegesnek tartotok egy férfit (elsősorban jó értelemben)?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 11. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem különleges férfival nem is kezdenék... :)

Nekem az tesz valakit különlegessé, ha mer más lenni, mint a többség, nem fél attól, ha emiatt kinézik.

Szeretem pl., ha valakinek érdekes hobbija van - a párom egy japán társasjátékot játszik. Én is kipróbáltam, nekem nem tetszett, velem nem fog játszani, de jó dolognak tartom, hogy valami olyasmivel foglalkozik, amiről, ha mesél, újat tud mondani, mert nem a hatodik embertől hallom a szabályait.

Az is különlegessé tesz valakit, ha elkötelezi magát egy jó ügy mellett mondjuk.

Vagy ami nekem nagyon fontos, ezért is vagyok párkeresésnél bajban, hogy úgy eltérő a "műveltségünk", hogy érdekeljék azok a dolgok, amiket én tudok, amikkel én foglalkozom, mert szeretek tök új dolgokat megtudni, esetleg meg is tanulni, de ugyanezt az érdeklődést szeretem is visszakapni. Nem érezném magam jól egy olyan ember mellett, aki szintén azzal foglalkozik, amivel én, mert úgy érezném, hogy hazaviszem a munkát...

Az is különlegességnek számít nekem, ha képes új dolgokat kipróbálni, főleg ha olyan dologról van szó, ami magától eszébe sem jutna. Szoktak lenni elég őrült ötleteim, és ha azokat van kivel megvalósítani, örülök, mint majom a farkának...

És abszolút különleges számomra, ha a férfi kreatív, és ezzel értéket teremt: pl. szeret főzni (én utálok, úgyhogy ez picit már alapkövetelmény...), barkácsolni (ezt én is szeretek nagyon), festeni, díszíteni, bármi.

És mindenekelőtt az, hogy jó ember. Hogy nem gyűlölködik, nem tör pálcát egyetlen népcsoport/vallás/stb. felett sem, mert meg tudja különböztetni az embert az embertől.

Szóval na, ezek a dolgok tesznek számomra valakit különlegessé :). Nyilván ezek még így önmagukban nem elegek, de mindenképp nagyon-nagyon nagy plusz pontok.

2016. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:
Pénzt ejakulál orgazmuskor. Az igazán különleges. És be is jön.
2016. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!