Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoo-n nőknek mi van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-n nőknek mi van a privát fotóikon?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nunci
2016. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nem az, amire gondolsz. :)

Én például mikor társkeresőztem, egyetlen profilképet tettem nyilvánossá, a többi képem (teljesen hétköznapi, átlagos képek) privátak voltak és csak azoknak mutattam meg, akik potenciális jelöltek voltak számomra.

Egyszerűen nem akartam, hogy 16 éves kisfiúk és 80 éves nagypapák - akik nem tartoztak ahhoz a körhöz, amiben én keresgéltem - nézegessenek, írogassanak, stb.

Emellett pár képem alapján beazonosítható lennék, és volt már zaklatási ügyem (történetesen nem férfi, hanem egy féltékeny, elmebeteg nő kezdett el utánam nyomozgatni), és az ilyeneket szerettem volna elkerülni.

Szóval egész egyszerűen képek voltak a privát albumban, semmi intim.

2016. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában ők
2016. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sperma
2016. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!