Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányinger csókolózástól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányinger csókolózástól?

Figyelt kérdés

Ha megcsókol egy pasi, minden egyes alkalommal hányingerem lesz, és még másnap is émelygek. A csókot én is kívántam, ezért érthetetlen számomra.

Tudtok rá magyarázatot? Elég zavaro.



2016. ápr. 20. 07:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez hasonló nekem is volt. Ez lelki eredetű dolog. Talán félsz, talán önbizalom hiányos vagy, de sok minden lehet, amiről nem is tudsz.

Rá kell jönnöd, hogy mi az igazi ok, ami miatt előjön és szépen lassan le kell küzdened.

Esetleg, ha már olyan a viszony, a párodnak is elmondhatod, hogy ő is tudjon rajtad segíteni, csak meghallgatás szintjén, mivel ezt csak egyedül te tudod leküzdeni önvizsgálattal és önismerettel.

2016. ápr. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hányingerem lenne, ha megcsókolna egy pasi. :-))

Viccet félretéve nem vagy véletlenül vega? Sokan ugyanis azért lesznek azok, mert szinte minden testidegen és állati eredetű fehérjétől hányingerük lesz.

2016. ápr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!