Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha első randin ezt kérdeznék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első randin ezt kérdeznék, válaszolnál rá azonnal? Vagy túl személyes lenne?

Figyelt kérdés
"Hányszor volt szexuális kapcsolatod az elmúlt fél évben?"
2016. ápr. 20. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Elég szomorú lenne, ha ez lenne a legjobb kérdés, amit valaki ki tudna találni felém :) De nem titok, simán elmondanám.


24/F

2016. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha fiú vagyok, 5, ha lány vagyok, 1 és ha GyK-s, akkor -3
2016. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdeznék, hogy miért érdekli? Egyébként már a kérdésből elkönyvelném, hogy nem vagyunk egymásnak valók.


Volt jó néhány kapcsolatom, ilyen is olyan is, és tudom, hogy sokaknak szúrná a szemét. A párom sokkal több nővel volt, mint én férfival, és egyikünket sem érdekli a dolog. És mivel nem érdekli -> nem zavarná a szám, ha elmondanám neki..mivel nem érdekli -> eszébe nem jutna rákérdezni. Esetleg később, ha épp olyan a beszélgetős szituáció.


A te kérdésedet illetve..első randin.. Az első gondolatom az lenne, hogy na egy újabb fszi, aki azt hiszi köze van ahhoz, hogy hány farok járt bennem. És nyilván van egy határ, ami már tuti zavarna, különben az egész témát leszrnád és nem érdekelne a dolog.


Mennyi? 0, 1? Mi a helyes válasz a kérdésre?

2016. ápr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt kérdezné tudnám hogy nem nekem való ez az ember... Nem azért mert titok, persze hogy előbb utóbb megbeszéli minden ember a párjával, de egy randin nem hiszem hogy ez szempont lenne... meg alapból egy kapcsolatban sem.
2016. ápr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy megkérdezd. A végén még azt hiszi a lány, ha egy alacsony számot mond, hogy rányomulsz, hisz úgyis ki van éhezve szerinted.


Azt megkérdezheted, mikor ért véget az előző kapcsolata, de ezt inkább ne. Könnyen utolsó randi lehet az elsőből.

2016. ápr. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kikerülném a kérdést vagy vissza kérdeznék ...
2016. ápr. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán közölném, hogy magánügy.


Kapaszkodj meg, a férjem nem tudja, hány pasival szexeltem előtte. Nem hogy első randin....


Ez szerintem nem érdekes, csak egy szám, nem több, és nem jelent semmit.


Ha azt mondja, hogy egyszer (mert mondjuk jelenleg is együtt él valakivel csak nem köti az orrodra), akkor mi van?

Ha azt, hogy háromszor (mert mondjuk volt három kezdőd egy-két hónapos kapcsolata, de véget ért), akkor az sok?


Egyébként sem egyértelmű a kérdés. Azt akarod tudni, hogy hányszor kefélt, vagy hogy hány pasival?


Mindegy, maradjunk annyiban, hogy az első randin két idegen vagytok, és ezt nem illik megkérdezni egy idegentől.


Majd kérdezd meg akkor, mikor már nem fog érdekelni a válasz, mert tudod hogy ő kell neked, nem számít mi volt előtted.

2016. ápr. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha első randin ilyesmit megkérdezne valaki, felállnék és hazamennék. Senkinek semmi köze hozzá, intelligens ember ilyet nem is kérdez a másiktól.
2016. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a sokadik randin sem szabad megkérdezni. Mélységesen magánügy. Fiúnak is, lánynak is.
2016. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
ezt még házasságkötés után se mondanám el a másik félnek. Semmi köze hozzá!
2016. ápr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!